Dzeltenās režģa 3d tapetes mājas dekorēšana

Pelēkās un siltās medus dzeltenās līnijas plūst virs un zem šīs šiks režģa tapetes. Lina tekstūra fonam piešķir maigu dimensiju gaiši pelēkā krāsā. Šis līdzsvarotais dizains piešķir mierīgu enerģiju sienai. Dzelteno režģu 3D tapetes mājas dekorēšana.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: 3D tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaista 3D moderna fona bilde

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Dzelteno režģu 3D tapetes mājas dekorēšana

Pelēkās un siltās medus dzeltenās līnijas plūst virs un zem šīs šiks režģa tapetes. Lina tekstūra fonam piešķir maigu dimensiju gaiši pelēkā krāsā. Šis līdzsvarotais dizains piešķir mierīgu enerģiju sienai. Dzelteno režģu 3D tapetes mājas dekorēšana.

Jūsu pārlūkošana ir viena no dzelteno režģu 3D tapetes mājas dekorēšanai, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā aprēķināt, cik daudz tapetes jums ir nepieciešams, lai dekorētu istabu

Tapešu ruļļi parasti ir 33 ′ (10 m) gari un 21 ″ (535 mm) platumā. Ja istabas, kuru rotājat, griestu augstums ir 9 ′ (2760 mm), no katra ruļļa jūs saņemsit trīs tapešu pilienus.

Sloksnes augšējās un apakšējās daļas apgriešanai ļaujiet dažas collas vienā griezuma garumā. Jums, iespējams, būs jāļauj vairāk, ja fona attēlam ir liela atkārtošanās.

Lai aprēķinātu, cik ruļļu jums ir nepieciešams, lai izmērītu istabas sienas. Ja istaba ir pamata taisnstūris, jums jāmēra tikai divas sienas, jo pretējās sienas ir vienāda garuma (tikai atcerieties, ka galīgajā aprēķinā divkāršojiet skaitļus).

Lai gan jūs, iespējams, varētu pats izmērīt istabu, tas ir daudz vienkāršāk, ātrāk un uzticamāk, ja jums ir kāds, kurš jums palīdzēs.

Pierakstiet visus mērījumus, noapaļojot līdz tuvākajam collam. Tagad sadaliet šo kopsummu par 21 ″ vai 535 mm.

Šis skaitlis norāda, cik daudz tapešu pilienu jums ir nepieciešams.

Tad, ja no katra ruļļa jūs saņemat trīs garumus, pilienu skaitu daliet ar trim, lai uzzinātu, cik daudz ruļļu jums nepieciešams.

Galīgais aprēķins

  1. Sienu kopējais izmērs ir 756 ″ (18900 mm), un griestu augstums ir 9 pēdas (2760 mm), kas ļauj trīs pilienus no katra ruļļa

  2. 756 ″ (18900 mm) ÷ 21 ″ (535 mm) = 36 pilieni tapešu

  3. 36 pilieni tapetes ÷ 3 pilieni vienā rullī = 12 ruļļi

Balstoties uz šo aprēķinu, es nopirktu 13 tapešu ruļļus, kas ietver vienu rezerves ruļļu nelaimes gadījumiem utt.

Vienmēr ir labāk, ja ir pārāk daudz tapetes

Es vienmēr iegādājos papildu rullīti, ja tiek pieļautas kļūdas vai ja nākotnē tapetes tiek sabojātas. Es nemēdzu no kopsummas atskaitīt pārāk daudz durvju un logu papīra, jo vienmēr ir labāk, ja ir vairāk, nekā jums nepieciešams. Lielākā daļa DIY veikalu jums piešķirs kredītu par visiem atgrietajiem ruļļiem, un nekas sliktāks par veikalu, kurā nav jūsu izvēlētā papīra krājumu, ja pietrūkst.

Plānošana, kur sākt tapetes, ir atkarīga no pašas telpas. Ja jums telpā ir kāda galvenā funkcija, piemēram, kamīns, tad tas ir jūsu sākumpunkts (tas vairāk attiecas uz rakstainu papīru, bet tas ir kaut kas, ko es vienmēr esmu darījis neatkarīgi no izmantotā papīra).

Pirmajai pakārto tapešu sloksnei jābūt kamīna centrā un tai jābūt perfekti vertikālai (šajā vietā svērtā līnija ir nenovērtējama), jo šī sloksne nosaka, cik taisnas būs pārējās sloksnes.

Pārliecinieties, ka iegādājaties tapešu ruļļus ar tādu pašu partijas numuru

Pērkot izvēlēto fonu, pārliecinieties, ka katra ruļļa partijas numuri un / vai krāsu numuru kodi ir vienādi. Iemesls tam ir nodrošināt, lai visiem ruļļiem būtu vienāds raksts un krāsa. Divi ruļļi ar atšķirīgiem partijas numuriem var nedaudz atšķirties, jo tie tika izgatavoti atšķirīgā laikā, tāpēc apzīmē terminu “partija”.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas dzelteno režģu 3D tapešu mājas dekorēšanas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūgti vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet dzeltenās režģa 3d tapetes mājas rotājumus no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana