Baltas ziemas sienas sienas tapetes

Šīs tapetes apvieno un sarežģīto sprakšķu faktūru ar slāņa ķieģeļu rakstu, ko papildina metāliskie toņi. Atgaismojiet sienas ar šīm skaistajām baltajām un sudrabainajām tapetēm, kas ļaus jūsu istabai justies kā svaiga gaisa elpai. Tapešu faktūras piešķir dziļumu un intrigas jebkurai telpai. Baltas ziemas sienas sienas tapetes.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Pattern: Plain PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists vienkāršs fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Baltas ziemas sienas sienas sienas tapetes

Šīs tapetes apvieno un sarežģīto sprakšķu faktūru ar slāņa ķieģeļu rakstu, ko papildina metāliskie toņi. Atgaismojiet sienas ar šīm skaistajām baltajām un sudrabainajām tapetēm, kas ļaus jūsu istabai justies kā svaiga gaisa elpai. Tapešu faktūras piešķir dziļumu un intrigas jebkurai telpai. Baltas ziemas sienas sienas tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no baltajām ziemas sienām uz sienas. pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


1. Kā padarīt istabu izskatīgāku Izmantojiet fona attēlus uz balta fona, izvēlieties vēsu krāsu, piemēram, zaļu, zilu vai violetu; mazi ziedi, mazi raksti vai lieli režģa ziedi, taču uz balta fona ir daudz rakstu.

2. Kā padarīt istabu mazāku? Izmantojiet melnas tapetes, siltas tapetes, piemēram, sarkanas, dzeltenas, oranžas tapetes; lieli ziedi un tumšs fons.

3. Kā padarīt griestus augstākus? Izmantojiet taisnas svītras vai dizainu ar atbalstu uz augšu; griesti ar gaišas krāsas tapeti; izmantojiet ziedus un ar zaļu fonu “V” vai “U”, lai cilvēki attīstītos augšup.

4. Kā padarīt griestus zemākus! Tapetes tiek ielīmētas līdz griestiem. Kā pamata tapetes izmantojiet tumšu vai spilgtu krāsu; izmantojiet fonu, kas radīs horizontālas svītras efektu; ielīmējiet tapetes 30 cm attālumā no griestiem un piestipriniet griestu jostu pie griestiem. Ir kritiena sajūta; jostas lietošana, lai redze justos segmentēta.

5. Kā padarīt istabu plašāku, izmantojiet horizontālās svītras vai tapetes ar horizontālām svītrām; Lai iegūtu labākus rezultātus, izmantojiet tumšās tapetes šaurā pusē un gaišās krāsas plašajā pusē; dažādu šķiedru audumu toņos ir tāds pats efekts.

6. Kā panākt, lai segmentētā siena justos kopumā, izmantojiet mazus vai nesakārtotus tapetes.

7. Kā segt ēkas vai šķēršļus objektiem. Izmantojiet netraucētus, neizlīdzinātus tapetes vai auduma izstrādājumus; zaļa, pelēka un brūna krāsa var palīdzēt aizsegt aizsprostojošus priekšmetus.

8. Kā saskaņot mēbeles un citus rotājumus Izmantojiet tapetes modeli vai formu, lai telpā būtu rotājumi.

9. Kā izteikt telpas tēmu. Izmantojiet stāstu vai motīvu fonu, lai to izteiktu. Piemēram, izmantojiet fona attēlus, piemēram, kartītes un šahu, lai ielīmētu tos ikdienas telpā.

10. Kā radīt kombinezona sajūtu blakus esošajās telpās Ar atbilstošām vai koordinējošām tapetēm gandrīz visām formām un modeļiem ir atbilstošs tips, un tie arī sakrīt ar jostu. Šādu jaunā stila ģimeņu ir arvien vairāk.

11. Kā panākt, lai auditorija izskatās pilnīga ar lieliem rakstiem vai spilgtām un spilgtām krāsām.

12. Kā radīt formālu un elegantu atmosfēru Izmantojiet tapetes, kas pieder pie “tradicionālās formālās” kategorijas; izmantojiet sarkanu un lavandu.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas balto ziemas parasto tapešu izstrādājumiem sienas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet baltas ziemas sienas vienkāršās tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana