Spilgtas, dabiski ziedu mirdzošas stikla pērles fona attēli

Stikla fāzēm pievienots elements "Wow" jebkurai telpai. Mūsu elastīgais stikla lodīšu sienas pārklājums piedāvā manevrēšanas spēju nevainojams uzstādīšana. Vairāk nekā izcils bling - mūsu spožais sienu pārklājums ir videi draudzīgs ar šīm ilgtspējīgajām īpašībām: nesatur PVC, formaldehīdu un smagos metālus. Spilgtas, dabiskas ziedu mirdzošas stikla pērlītes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Košas, dabiski ziedu mirdzošas stikla pērles fona attēli

小玻璃珠营销图 750

LCWX188-SL2701s

Stikla fāzēm pievienots elements "Wow" jebkurai telpai. Mūsu elastīgais stikla lodīšu sienas pārklājums piedāvā manevrēšanas spēju nevainojams uzstādīšana. Vairāk nekā izcils bling - mūsu spožais sienu pārklājums ir videi draudzīgs ar šīm ilgtspējīgajām īpašībām: nesatur PVC, formaldehīdu un smagos metālus. Spilgtas, dabiskas ziedu mirdzošas stikla pērlītes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārāko un spilgti dabisko ziedu mirdzošo stikla pērlīšu tapetēm. Pls pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kāpēc tapetes ir labākas nekā krāsas?

Sienas ir īpašs interjera apvalks, no kura ir ļoti atkarīgs. Viņu izskats var mainīt mājīgumu, stilu un "krāsu klimatu" mūsu mājās. Kad jāmaina interjers, rodas jautājums: "Krāsojiet sienas vai ielīmējiet tapetes? Ko darīt?".

Sienu segumu tirgus mūs pārsteidz ar dažādām dekoratīvām pastām un apmetumiem, mozaīku un flīzēm, audumiem un sienas paneļiem. Bet vispopulārākās vienmēr ir krāsas un tapetes. Krāsas ir "klasiskā" izvēle, taču ar Tapetes palīdzību jūs varat sasniegt maksimālu oriģinālo efektu un dekoratīvismu.

  • Krāsa ir risinājums tiem, kuri nevar izlemt par krāsu

Galvenā krāsošanas priekšrocība ir tā, ka jebkurā remontdarbu posmā jūs varat "saskaņot" sienu krāsu, kā arī to ātri nomainīt. Tas ir pieļaujams, jo krāsas krāsa var būt jebkura. Ja jums nepatīk viens nokrāsas - jūs varat pārkrāsot otro slāni citā, kas ar tapeti nedarbosies tik vienkārši.

Krāsu var uzklāt uz lielāko daļu virsmu - un ir izdevīgi uzsvērt sienas faktūru. Ja jums patīk bieži veikt pārkārtošanu, tad sienu krāsošana ir ideāls risinājums, kas ļauj mainīt sienu krāsu: jūs varat tās pārkrāsot dažu stundu laikā un nesākot lielus remonta darbus.

  • Tapetes ir paredzētas radošiem cilvēkiem

Specefektu lietošana ar krāsu ir pārāk ilga un grūta, piemērotus tapetes ir daudz vieglāk atrast. Dažos salonos ir speciāli spoguļi, kas izgatavoti leņķī - jūs pakarināt rullīti priekšā un pārdomās redzat, kā izskatīsies siena. Jums pat nav jāiedomājas kaut kas īpašs. Krāsu, faktūru un izdruku daudzveidība ir pārsteidzoši milzīga, kas dod mums iespēju atrast jebko, ko mēs pat iedomāties varētu būt: galdauts, stiklplasta, kristāla pērlītes, rhinestones, vizla ... OMG, tas ir neticami.

Kvalitatīvas tapetes ar faktūru vai ornamentu izskatās eleganti, tapetes - tas, bez šaubām, ir galvenais interjera "aksesuārs".

Mūsdienās tapetes ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un pārklātas ar izturīgiem pārklājumiem, lai tos mazgātu. Tos ir ļoti viegli notīrīt.

Tātad, tapetes daudzos aspektos patiešām ir labākas nekā krāsas, taču tas ir atkarīgs arī no tā, kādu rezultātu jūs meklējat. Abiem segumiem ir plusi un mīnusi. Viens ir pārliecināts, ka, izvēloties, ir jākoncentrējas ne tikai uz viņu estētiskajām vēlmēm, bet arī jāņem vērā sienu kvalitāte, vispārējais interjera izskats un citas telpas īpašības.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas spilgti dabisko ziedu mirdzošo stikla pērļu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet spilgtas dabisko ziedu mirdzošu stikla lodītes tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana