Viktorijas laikmeta itāļu stila faktūru stikla pērles fona attēli

Sākas zelta laikmets: retro raksti ar kulta statusu un krāšņām detaļām kļūst par pilnīgi jaunu fona attēlu. Ģeometriskos elementus, kas veido satriecošu svītru rakstu, daļēji akcentē ar stikla pērlītēm. Gaismas efekti rada fantastiskus pārsteiguma mirkļus. Zelts, zelta mirdzums un pelēcīgi smilškrāsas piešķir siltu, izsmalcinātu pieskārienu. Viktorijas laikmeta itāļu stila teksturētu stikla pērļu fona attēli.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Viktorijas laikmeta itāļu stila faktūras stikla pērlītes

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7601s

LCWX192-7606x


Sākas zelta laikmets: retro raksti ar kulta statusu un krāšņām detaļām kļūst par pilnīgi jaunu fona attēlu. Ģeometriskos elementus, kas veido satriecošu svītru rakstu, daļēji akcentē ar stikla pērlītēm. Gaismas efekti rada fantastiskus pārsteiguma mirkļus. Zelts, zelta mirdzums un pelēcīgi smilškrāsas piešķir siltu, izsmalcinātu pieskārienu. Viktorijas laikmeta itāļu stila teksturētu stikla pērļu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no karstā izpārdošanas Viktorijas laikmeta itāļu stila teksturētām stikla pērlītēm wallpaper.pls. Pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā izvēlēties fonu?

Ja jūs apmeklējat tapešu veikalu vai apmeklējat tiešsaistē tapešu iegādi, jūs pārsteigs milzīgs dažādu šī izstrādājuma veidu klāsts. Tāpēc jūs varat viegli satriekties, un jums var šķist, ka ir ļoti grūti izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.

Ir ļoti daudz īpašību un īpašību, pēc kurām tapetes var klasificēt, piemēram, tapetes pamatmateriāls, drukas paņēmiens, sienu pārklājuma raksts, slāņu skaits, uzklāšanas veids, mazgājamība utt.

Tapešu bāze

Katrā no mūsu izstrādājumiem mēs centāmies sniegt jums visprecīzāko informāciju par katru tapetes modeli, bet mēs arī gribētu sniegt dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs jums atrast vajadzīgo produktu. Piemēram, fona tapetes papīra pamatnei ir daudz svarīgu priekšrocību, un tā ir videi draudzīga un elpojoša, taču ar to strādāt ir grūtāk, nekā ar neausto fonu. Arī papīra tapetes ir ļoti populāras zemo cenu un izcilās kvalitātes dēļ.

Neausto pamatne dod jums iespēju uzklāt pastas tieši uz sienas, kas atvieglo jūsu tapetes uzklāšanu. Tapetes uz neausta pamatnes ir lieliski piemērotas telpām, ēkām un vietām ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, pagrabstāvā, tualetēs, vannas istabās, SPA, peldbaseina zonās utt. Tātad, ja nevēlaties, lai jūsu tapetes tiktu noņemtas no jūsu sienām šajās vietās jāizmanto neausto tapešu bāzes.

Tapetes pārklājums

Visus materiālus, kas tiek uzklāti uz pamatnes, klasificē kā pārklājumu. Mūsu sienu pārklājumi tiek ražoti, izmantojot rotācijas dobspiedes tehnoloģiju, kas tiek uzskatīta par vislabāko produkta kvalitāti. Tapešu pārklājumiem tiek izmantotas tikai drošas, augstas kvalitātes izejvielas - tintes uz ūdens bāzes, netoksisks latekss un labāko Eiropas ražotāju plastizoli. Šo pārklājumu augstākā kvalitāte nodrošina mūsu sienu segumiem daudz priekšrocību, piemēram, labu krāsu noturību pret gaismu, augstu nodilumizturību, mazgājamību un daudzas citas.

Jums būs jāatceras, ka vinila tapetes mūsdienās ir visizturīgākās. Tātad, ja jums sienas būs jātīra bieži vai sienas jānosedz vietā ar augstu mitruma līmeni, jums jāizvēlas Vinila Tapetes, pretējā gadījumā mēs nevaram garantēt, ka tapetes kalpos jums ilgi. Tā kā papīru vai akrila tapetes nevar mazgāt. Tos var notīrīt ar mīkstu, gandrīz sausu drāniņu bez spiediena vai beršanas, pretējā gadījumā jūs varat sabojāt tapetes.

Tapetes ar papīru un akrila pārklājumu ir lieliski piemērotas vietām, kur tās netīrās.

Izvēloties vinila tapetes, jums jāpatur prātā, ka vinila pārklājuma biezums ir galvenā lieta, kurai jāpievērš uzmanība: jo biezāks ir vinila slānis - jo izturīgāka ir tapetes virsma.

Spēcīgus sienas pārklājumus var mazgāt ar mīkstu suku un mazgāšanas līdzekļiem, kas satur spirtu vai sārmus. Ar laiku tie nekļūst dzelteni un ir izturīgāki pret ultravioleto starojumu, tāpēc sienas pārklājumi neizbalēs un izskatīsies svaigi visā to kalpošanas laikā.

Kas padara mūsu vinila sienas pārklājumus tik īpašus? Mūsu sienu pārklājumos ir mikroporas vinila pārklājumā, kas sienām ļauj elpot un atvieglo mitruma apmaiņu. Tāpēc tie novērš pelējuma un pelējuma augšanu un ir 100% droši lietojami jūsu mājā.

Mēs garantējam savu produktu stabilu augsto kvalitāti, ko pierāda neskaitāmas balvas dažādās izstādēs un apstiprina cilvēku izvēle.

Mūsu sienu pārklājumi ir patiešām lielisks risinājums - videi draudzīgi, augstas kvalitātes, un, kas ir svarīgi, jūs varat tos iegādāties par saprātīgu cenu.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem viktorijas itāļu stila teksturētu stikla pērļu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet viktorijas itāļu stila teksturētu stikla pērļu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana