Koka dabiskās stikla pērles fona tapetes mājām

Šīs krāšņi stikla lodītes fona attēli ir īsts dzirkstošais dārgakmens jebkurai mājai. Skaistu stikla pērļu rakstu no dzirkstošā sudraba un zelta izceļ bēšs fons, kas piešķir papildu izsmalcinātību. Šis zaigojošais sastāvs ir lieliski piemērots elegantam koku romantismam ar eksotisku nojautu. Koka dabīgā stikla lodītes tapetes mājām.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Koka dabisko stikla lodīšu tapetes mājām

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7801sLCWX192-7801x

Šīs krāšņi stikla lodītes fona attēli ir īsts dzirkstošais dārgakmens jebkurai mājai. Skaistu stikla pērļu rakstu no dzirkstošā sudraba un zelta izceļ bēšs fons, kas piešķir papildu izsmalcinātību. Šis zaigojošais sastāvs ir lieliski piemērots elegantam koku romantismam ar eksotisku nojautu. Koka dabīgā stikla lodītes tapetes mājām.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mājas lapas koka dabisko stikla pērļu fona tabulām. Pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē un atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā nodot vinila tapetes?

Izstrādājot daudzus jaunus sienu apdares materiālus, vinila tapetes joprojām nav mazāk populāras. Un šajā rakstā mēs jums palīdzēsim, kā pielīmēt vinila tapetes.

Pat šāda veida tapešu pakarināšanas process šķiet ļoti sarežģīts, patiesībā tas nemaz nav sarežģīts.

Pirms vinila tapetes ielīmēšanas rūpīgi jāsagatavo sienu virsma, kā arī pirms jebkura cita veida tapešu ielīmēšanas.
Sienu vajadzētu notīrīt no vecām tapetēm, izciļņiem, nepilnībām un pēc tam, atkarībā no virsmas stāvokļa, gruntēt ar speciālu gruntējumu. Pirms tapešu vai jebkura cita gruntējuma ar dziļu iesūkšanos ieteicams uzklāt grunti, kas īpaši paredzēta virsmu apstrādei. Dažos gadījumos kā gruntējumu varat izmantot tapetes ielīmēšanu, ar kuru jūs ielīmēsit fona tapetes. Piemēram, mūsu pasta “Slavyanski Wallpaper”, kas ir pieejama mūsu veikalā Wallcovering Smart, ir paredzēta izmantošanai gan kā pastas, gan kā gruntējums. Tātad jūs varat izmantot vienu un to pašu produktu abiem: gruntēšanai un pakarināšanai

Ja vēlaties, pirms vinila tapetes pakarināšanas jūs varat apstrādāt sienu virsmu ar fungicīdu šķīdumu, kas novērsīs pelējuma veidošanos zem tapetes un izslēgs mitruma iespēju zem tā. Bet arī jums jāzina, ka mūsu tapetes jau ir izgatavotas īpašā veidā, lai novērstu pelējuma un pelējuma augšanu, tāpēc dažos gadījumos tas nav nepieciešams.

Ielīmējot vinila tapetes, jums jāizmanto vislabākā vinila tapešu līme, kas ir paredzēta tieši šāda veida fonam, vai universālā pasta visu veidu fona attēliem. Piemēram, šī līme lieliski darbosies.

Daži no mūsu vinila tapetes ir 1 m platumā, kas ir 44 ", kas ievērojami samazina svītru skaitu, kas jums būs nepieciešams pakārt, un tādējādi potenciāli samazina jūsu pakarināšanas laiku un savienojumu skaitu, ko jūs sasniegsit starp fona attēliem. Tajā pašā laikā , platus tapetes ir vieglāk pakārt, strādājot ar palīgu, jo dažreiz to nevar izdarīt.

Stingri sakot, vinila tapetes ielīmēšanas process daudz neatšķiras no cita veida fona attēliem. Vienmēr atstājiet dažas collas apgriešanai fona attēla augšdaļā un apakšā.

Tapešu veidošanā īpaša uzmanība jāpievērš pareizam sekojošam rakstam: ņemiet vērā, ka vinila tapetes ir salīmētas uz sāniem.

Novietojiet iepriekš sagrieztas sloksnes uz līdzenas virsmas, kas vērsta uz leju. Pēc tam uzmanīgi izmantojiet mīkstu suku, lai uzklātu līmi.

Ja jūs strādājat ar vinila tapeti uz papīra pamatnes, pasta jums būs jāpielieto uz tapetes un sienas. Līmējot, izvairieties no līmes nokļūšanas sloksnes priekšpusē. Ja tomēr līmi nokļuva uz tapetes "sejas", tā nekavējoties jānoslauka ar mīkstu drānu. Pretējā gadījumā dažas līmes pēc tam, kad tās izžuvušas, ir gandrīz neiespējami noņemt no tapetes, tāpēc esiet uzmanīgs. Vai arī varat izmantot mūsu pastu, kuru viegli noņem no tapetes, tikai ar mitru drānu.

Ja jūs strādājat ar vinila uz neausta pamata tapetes, tas ir vienkāršāk, jo pasta būs jāpielieto tikai pie sienas. Tad tapešu josla jāpielīmē tieši pie sienas, pagarinot to no griestiem līdz sienas apakšai. Lai izlīdzinātu svītru un noņemtu visus gaisa burbuļus, jums jāizmanto speciāla suka.

Kā redzat, līmēšanas procedūra nav sarežģīta un ir pieejama katram no mums.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas koka dabīgā stikla lodītes fona materiāliem mājas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet koka dabisko stikla lodītes fonu mājām no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana