Tekstūraina akmens līdzena tapete

Gludu faktūru tumšā akmens tapetes ir lielisks veids, kā pievienot interesi un faktūru jūsu mājām šajā sezonā un ārpus tās. Šīs mūžīgās tapetes ir daļa no Plain Wallpaper kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Tapetes ir izgatavotas no teksturēta vinila, un tām ir elegants dizains ar bezmaksas zīmējumu, lai tās būtu viegli pakarināt. Tumša akmens krāsu shēma labi darbojas dažādos iestatījumos un pārsniegs gadalaiku. Tekstūraina akmens līdzena tapete.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: vienkārša PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists vienkāršs fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Teksta faktūra ar akmeni

Gludu faktūru tumšā akmens tapetes ir lielisks veids, kā pievienot interesi un faktūru jūsu mājām šajā sezonā un ārpus tās. Šīs mūžīgās tapetes ir daļa no Plain Wallpaper kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Tapetes ir izgatavotas no teksturēta vinila, un tām ir elegants dizains ar bezmaksas zīmējumu, lai tās būtu viegli pakarināt. Tumša akmens krāsu shēma labi darbojas dažādos iestatījumos un pārsniegs gadalaiku. Tekstūraina akmens līdzena tapete.

Jūsu pārlūkošana ir viena no teksturētām akmens līdzenuma tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapešu palīgmateriāls galvenokārt ir tapetes pamatplēve, kas ir jauna veida sienu virsmas apstrādes materiāls, ko izmanto tapešu līmēšanā. Tapešu palīgmateriāls tiek izmantots, lai pirms tapetes ielīmēšanas uz sienas virsmas uzklātu tapetes pamatplēves kārtu. Tas var veidot blīvu aizsargplēvi uz sienas virsmas, lai novērstu ūdens un sārmu vielu noplūdi, efektīvi pagarinot tapešu kalpošanas laiku. Tas nākotnē var arī atvieglot tapešu nomaiņu.

Tapešu piederumu veidi

Tapešu piederumos galvenokārt ir pamata plēve, gumijas pulveris un līme. Tāpat kā tapetes, tapetes aksesuārus iedala trīs kategorijās. Dažādām palīgvielām ir savas priekšrocības un trūkumi, galvenokārt pateicoties palīgvielu atšķirīgajām kategorijām un izejvielu tīrībai, kas atspoguļo viskozitātes un vides aizsardzības atšķirības.

Tapešu pamatplēve

Mitrumizturīga pamatplēve ir profesionāls sārmu, mitrumizturīgs un pret pelējumu izturīgs sienu apstrādes materiāls, kas var efektīvi novērst mitruma un sārmu vielu izplūšanu no celtniecības pamatnes un izvairīties no sienu apdares materiāliem, piemēram, tapetes, pārklājuma no saplākšņa, dekoratīvās plātnes, miltrasas utt.

Profesionālā mitrumizturīgā plēve ir izstrādāta no ūdens bāzes augsto tehnoloģiju materiāliem, kas ir nekaitīgi cilvēka ķermenim un videi nav kaitīgu gāzu. Salīdzinot ar tradicionālajām alkīda alkīda eļļām, tā var efektīvi aizsargāt iekštelpu vidi un ir daudz efektīvāka nekā alkīda eļļas lakām, kas ir trīs līdz piecas reizes garākas. Starp tiem mitrumizturīgā plēvē tiek izmantoti arī elastīgi molekulārie materiāli, kas efektīvi aizsargā jūsu sienas virsmu, ja sienā ir mikroplaisas.

Tapešu līmes pulveris

Ir labi zināms, ka tapetes jāizmanto gumijas pulveris, bet gumijas pulveris nav panaceja. Var izmantot jebkura veida papīru. Parasti to var iedalīt trīs dažādos gumijas pulvera veidos pēc dažādiem materiāliem:

1. Parasts gumijas pulveris: tīra metilēncelulozes veids, kas piemērots dažādu tapešu ielīmēšanai

2. Īpašs gumijas pulveris: sintētiska materiāla pievienošanai tīrai metilēncelulozei, lai palielinātu viskozitāti, izmanto drukāšanas tapetes, vienkāršā auduma, vinila tapetes, reljefa drukas tapetes un dabīgā materiāla tapetes ielīmēšanai.

3. Gumijas pulveris mašīnu smalcināšanai: tīrai metilēncelulozei, lai palielinātu viskozitāti, pievieno sintētisko materiālu un balto lateksu, ko īpaši izmanto smalcināšanas mašīnā.

Tapešu pulveris ir sadalīts divos veidos: celuloze un ciete. Tapešu pulveris tiek formulēts līmē. Tās mērķis ir panākt, lai tapetes pieliptu pie sienas. Ja nav “iekšējo sienu ūdens noplūdes” vai mākslīgu bojājumu, parasto tapešu konstrukciju nevajadzētu ielīmēt. Tas var nokrist.

Tapešu līme

Profesionāla formulas līme tapešu līmes pulvera un metāla tapešu adhēzijas uzlabošanai, virsmai ar daļiņām un pūkainai, nav viegli beržamai tapetei.

Tapetes piederumu izvēles padomi

1. Patiešām dabīgai tapešu līmei jābūt izgatavotai no dabiskas kartupeļu modificētas cietes un glutinoziem rīsiem un citām izejvielām. Šai līmei ir laba viskozitāte un tā var stingri pielīmēt tapetes, un malas nav viegli parādīt.

2. Sakarā ar lielajām atšķirībām starp ziemeļu un dienvidu klimatu ir jāveic mitruma un miltrasas novēršana. Tāpēc pirms tapešu veidošanas mums ir jāizmanto papīra plēve un jānomaina papīra plēves slānis uz sienas. Ļoti labi var paildzināt tapetes kalpošanas laiku.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas parasto tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet teksturētas akmens vienkāršās tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana