Teksturēti gaiši silti pelēku dūrienu fona attēli

Šim vienkāršajam vienkāršajam fonam ir smalka faktūra vienkrāsainā krāsā, lai iegūtu interesantu krāsas alternatīvu. Izmantojiet uz griestiem vai gaitenī papildu elementu. Teksturēti gaiši silti pelēku dūrienu fona attēli.

Produkta detaļas


Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: vienkārša PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists vienkāršs fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Teksturētas gaiši pelēkas krāsas dūriena fona attēli

Šim vienkāršajam vienkāršajam fonam ir smalka faktūra vienkrāsainā krāsā, lai iegūtu interesantu krāsas alternatīvu. Izmantojiet uz griestiem vai gaitenī papildu elementu. Teksturēti gaiši silti pelēku dūrienu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no teksturētām gaiši siltas, pelēkas krāsas dūrienu tapetēm. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Par tapetes krāsu atšķirības problēmu

Ķīnas augstākais standarta numurs tapetes krāsu atšķirības aprakstam ir QB / T 3805–1999. Tas ir Ķīnas Tautas Republikas vieglās rūpniecības standarts. “Polivinilhlorīda tapetes”, prasības pēc krāsu atšķirības ir: izcili izstrādājumi --- nav pieļaujama krāsu atšķirība; Tas pats produkts --- nepieļauj būtiskas atšķirības; kvalificēti izstrādājumi --- pieļauj atšķirības, bet neietekmē to izmantošanu. Pašlaik vietējie ražotāji, izņemot dažus ražotājus, pamatā īsteno pirmās klases produktu standartus. No zinātniskā viedokļa produktus bez hromatiskās aberācijas nevar ražot, bet tikai teorētiski. Tā kā tapetes krāsa nav līdzīga krāsai vai krāsai, tās ir izgatavotas no vienkrāsainiem, un tapetes pamatā tiek drukātas ar daudzkrāsu krāsu, un tas viss ir uz vietas krāsu drukāšanai, un katrs iespiestais raksts ir izteikts tikai vienā daļā gala produkts vai tas ir dažas zvaigznes visās jomās. Atšķirībā no krāsām vai krāsām, krāsu atšķirības mērītāju δE var izmērīt ar kolorimetru, ko var attēlot ar datiem.

Hromatiskās aberācijas esamība ir absolūta. Tā ir pseidozinātne, kas neatzīst tās esamību, taču tai jāatrodas atzīšanas jomā. Atzīšanas pakāpe ir atšķirīga, un rezultāti ir atšķirīgi. Ir kāds stāsts, kāda vecā kundze, kas atgriezās no ASV, izvēlējās pašmāju tapeti, un pēc ievietošanas tā bija ļoti laba. Tas nepavisam nebija labi, bet kundze lūdza aizstāt. Iemesls bija tas, ka viņa neredzēja attēlu. Kā rāmja situāciju var saukt par fona attēlu, un ķīniešu sieviete pērk importētu produktu un lūdz arī to nomainīt. Iemesls ir tāds, ka produkta krāsu atšķirība nav pietiekama, lai viņu apmierinātu. Krāsu atšķirības pēc pārdevēja gandrīz nepastāv.

Hromatiskās aberācijas testa apstākļi ir aprakstīti standartā QB / T 3805-1999: pārbaudot parauga izskatu kvalitāti, vizuāli pietiekamā apgaismojumā (acs ziemeļu loga atspīdums), ja nepieciešams, var izmantot standarta gaismas avota kārbu. . Pēc mūsu pieredzes, ja tapešu krāsu atšķirība ir fona apgaismojuma vai tiešu saules staru gadījumā, krāsas atšķirība atspoguļosies krāsu atšķirībā gaismas atstarojuma atšķirības dēļ. Tāpēc vidē, kur vide ir spēcīga vai tieša saules gaisma, pēc iespējas jāizvēlas tapetes ar bagātīgiem drukātiem rakstiem. Tā kā modeļa atspoguļojums pārsniegs hromatiskās aberācijas atspoguļojumu, hromatisko aberāciju var labi izvairīties. Turklāt, ja vienkāršās tapetes nav gaismas uztveres, varat efektīvi izmantot galvas pagriešanas metodi, lai efektīvi izvairītos no hromatiskās aberācijas. Ja vienā telpā tiek izmantotas dažādas tapešu partijas, lai izvairītos no nevajadzīgām nepatikšanām, dažādās sienās to pašu tapešu partiju var izmantot uz dažādām sienām.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnā ražotu gaiši pelēku dūrienu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet faktūras gaiši pelēkas dūriena tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana