Teksturētu lapu stikla lodītes fona attēli

Krāšņs retro dizains visu laiku augstākajā pakāpē - dažādas luksusa tapetes lapu detaļas ir nogrieztas ar mirdzošām stikla pērlītēm, radot acij tīkamus gaismas efektus. Alumīnija baltā, pelēkbaltā mirdzuma un gaiši pelēkās krāsas bailīgais krāsu sastāvs uzsver šī modeļa futūristisko vēso eleganci. Teksturētas lapu stikla lodītes tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Tapetes ar faktūru lapu stikla lodītes

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7301s

Krāšņs retro dizains visu laiku augstākajā pakāpē - dažādas luksusa tapetes lapu detaļas ir nogrieztas ar mirdzošām stikla pērlītēm, radot acij tīkamus gaismas efektus. Alumīnija baltā, pelēkbaltā mirdzuma un gaiši pelēkās krāsas bailīgais krāsu sastāvs uzsver šī modeļa futūristisko vēso eleganci. Teksturētas lapu stikla lodītes tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālākajām teksturētajām stikla stikla pērlēm wallpaper.pls. Pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes 2019. gada tendences

Tapetes ir gadsimtiem ilgi populāri kā dekoratīvs izstrādājums interjeram. 2019. gadā šāda veida apdares materiāli ir obligāti nepieciešami katrā mājā. Tātad, kāda veida tapetes tagad ir tendence?

Jaunas tapetes 2019. gadā

2019. gads bija jauna lapa pasaules dizaineriem. Mūsdienu interjerā nav garlaicības un monotonijas. Jūsu mājas dekorēšana var būt jebkura stila, galvenais ir pievērst uzmanību detaļām, harmoniski apvienojot katru dizaina elementu ar otru.

Tapetes ir universāls materiāls sienu un griestu dekorēšanai. Galu galā dažādu krāsu, faktūru, zīmējumu klātbūtne ļaus jums izvēlēties tapetes iespēju savai mājai.

Sienu auduma tapetes

Grasscloth tapetes šobrīd ir ļoti populāras, kā arī tās bija populāras iepriekš. Ar milzīgo dažādu krāsu, izmēru un auduma auduma dažādību mēs to varam harmoniski iekļaut gandrīz jebkurā interjera stilā. Liels pluss ir tas, ka tās ir dabiskas un unikālas tapetes, galvenokārt roku darbs

Krāšņi trīsdimensiju fona attēli

Izmantojot 3D tapetes, jūs varat izveidot komforta un skaistuma salu savās mājās. Tapetes, kas attēlo milzīgus ziedus, rotaslietas un citas «krāšņas» tēmas, piepildīs mājas ar stilu un spožumu.

Populārs lēmums būs ielīmēt tikai vienu sienu, tas tiks uzsvērts. Pārējās sienas ir krāsotas tādā krāsā, kas ir saderīga ar galvenā attēla / tapetes krāsu.

Neoklasika

Neoklasicisma interjers ietver standarta apdares materiālu un jaunu, ērtu mēbeļu izmantošanu. Šim stilam pieņemamas ir faktūras, vinila tapetes. Viņiem paraugs var būt ziedu ornaments, spalvas, tekstilizstrādājumi, damaskas vai vienkāršas tapetes ar zeltu, sudrabu, izšūti vai dekorēti ar glitrām.

Augsto tehnoloģiju

Pirms dažiem gadiem neviens nevarēja iedomāties, ka augsto tehnoloģiju stilu var papildināt ar tapetes. Bet 2019. gadā viss ir iespējams, pat šāda veida interjeram. Tapetes ar stikla šķembu vai drupatas zīmējumu, teksturēti ģeometriski raksti ir lieliski apvienoti ar tik atturīgu, modernu dizainu. Fona fonam var būt spīdīgs pārklājums, metālisks efekts un mirdzums.

Bēniņu interjera tapetes

Bēniņu dizainu var viegli uzsvērt, izmantojot tapetes ar akmeņu, ādas, lapu, dzīvnieku matu un ķieģeļu imitāciju. Pats labākais, ka šī dizaina iespēja ir piemērota privātmājām.

Šiem fona attēliem ir reālistiska tekstūra un izskats, kas uzreiz rada jums piemērotu noskaņu. Varat arī viegli apvienot dažas tapetes krāsas un modeļus. Piemēram, ķieģeļu tapetes kopā ar apmetumu, kas nedaudz sarūsējis, izskatās ļoti organiski apvienotas.

Tapetes etno interjeram

Etno-tēma interjerā pēdējās desmitgadēs ir kļuvusi diezgan populāra, tapešu ražotāji šo faktu nav atstājuši bez uzmanības. Starp šī stila variantiem var minēt: dzīvnieku kažokādu imitācijas tapetes, teksturētas «akmens» tapetes, raibus modeļus utt.

Eko tapetes

Lai izveidotu ekointerjeru, jums būs nepieciešami eko tapetes. Šis materiāls ir izgatavots tikai no dabīgiem, drošiem komponentiem. Ražošanai: salmi, koks, aļģes, bambuss, džuta, cukurniedres, finieris, vermikulīts. Šādas tapetes vienmēr piešķirs jums unikālu, radošu un organisku izskatu.

Jaunas tapetes 2019. gadā

Vienu no interesantākajiem 2019. gada jaunumiem var identificēt kā šķidras tapetes un stikla tapetes. Ar viņu palīdzību jūs varat izveidot ekskluzīvu, stilīgu interjeru. Iztēle būs jūsu atslēga!Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas stikla lapu lodīšu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet faktūras lapu stikla lodītes tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana