Stikla lodītes tapetes dizains ar faktūru

Šīs skaisti fakturētās tapetes tiek uzdrukātas uz perlamutra fona un pārklātas ar skaistu stikla lodīti, kas aizkavē modernu un nejaušu faktūru, lai iegūtu tīri bagātīgu un greznu apdari. Šīs skaistas tapetes, kas ir pieejamas vairākos krāsu veidos, padarīs skaistu sienas dizainu vai arī to varētu izmantot visā telpā kā patstāvīgu rakstu. Stikla lodītes tapetes dizains ar faktūru.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīdīgas zāles lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Teksturētu stikla pērļu fona dizains

玻璃珠 用图701s701702

Šīs skaisti fakturētās tapetes tiek uzdrukātas uz perlamutra fona un pārklātas ar skaistu stikla lodīti, kas aizkavē modernu un nejaušu faktūru, lai iegūtu tīri bagātīgu un greznu apdari. Šīs skaistas tapetes, kas ir pieejamas vairākos krāsu veidos, padarīs skaistu sienas dizainu vai arī to varētu izmantot visā telpā kā patstāvīgu rakstu. Stikla lodītes tapetes dizains ar faktūru.

Jūsu pārlūkošana ir viens no tekstilizstrādājumu stikla pērļu fona tapešu dizainparaugiem .pls pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes virs vecā sienas dekora - vai to var izdarīt?

Kam nepatīk dekorācijas maiņa? Bet ikviens, kurš kādreiz ir mēģinājis to panākt, pārkrāsojot, zinās, cik daudz laika, pūļu un stresa var radīt veco tapešu noņemšana. Jums ir nepieciešama kāda svētā pacietība, lai mazliet kaut kā nokasītu, un sienas, šķiet, ir bezgalīgas atstarpes. Bieži vien ir jārisina vairāk nekā viens tapetes slānis, daži no tiem, iespējams, ir vairākkārt krāsoti.

Nav brīnums, ka daudzi cilvēki sev uzdod šādu jautājumu: vai es varu tapetēt virs esošajiem slāņiem? Diemžēl, kaut arī dažos gadījumos tas ir iespējams, vairums ekspertu atturēsies no šīs pieejas.

Šajā rokasgrāmatā tiks izskaidrots, kāpēc vecās tapetes vispirms jānoņem, pirms tiek uzliktas jaunās, un kā šo procesu padarīt pēc iespējas vieglāku. Tā sauktais oderējuma (makulatūras) papīrs ir paredzēts tā, lai uz tā būtu tapetes. Mēs apspriežam, kas tas viss ir un kāpēc tapetes vai avīzes uz papīra bieži izmantoja kā oderējuma papīru. Mēs arī ieskatīsimies nākotnē un apsvērsim, kā bez problēmām noņemt tapetes, kad būs pienācis laiks veikt atkārtotu krāsošanu.

Kāpēc paaudzes pirms mums bieži uzlīmē vienu fonu uz otra

"Agrāk viss bija savādāk", kā saka - un viens piemērs ir tas, ka tapešu izvēle bija daudz ierobežotāka nekā mūsdienās. Gluds, uz papīra veidots sienas dekors bez modeļiem bija iecienītākais 1950. gadu vidējās klases mājsaimniecībās. 60. un 70. gados strukturētās, reljefās un vinila tapetes atrada ceļu modernajās mājās. Nav liels pārsteigums, ka šāda veida tapetes pārsvarā atradīsit vecās ēkās un bieži vien vairākās kārtās.

Tehniskā progresa rezultātā ir ievērojami mainījušies būvniecības standarti un prasības. Mūsdienās jaunbūvju sienas parasti ir nevainojamas, ar vienmērīgu apmetumu vai drywall.

Agrāk lielāko daļu dzīvojamo ēku kā pamatīgu konstrukciju būvēja ķieģeļu pa ķieģeļiem, parasti naudas ietaupīšanas nolūkā to darīja pats celtnieks-īpašnieks. Tā ne vienmēr bija 100% veiksmes recepte. Turklāt apmetuma celtniecības materiāli vēl nebija tik moderni kā mūsdienās. Lai līdzsvarotu apmetuma nevienmērīgumu vai krāsas maiņu, daudzi cilvēki izvēlējās laikrakstus izmantot kā "oderējuma papīru", lai izveidotu pēc iespējas labāku virsmu dekoratīvajām tapetēm.

Vēlāk šo procesu nomainīja tapetes ar papildu papīra kārtu. Šos tapetes veidus var noņemt sausā veidā, jo dekoratīvais slānis sadalās no apakšas, atstājot tikai papīra slāni. Teorētiski tas var darboties kā nākamo tapešu oderējums, kamēr tās nav sabojātas un nekur nenovelk sienas. Tomēr parasti šo slāni parasti ieteicams noņemt arī tad, ja nekas cits kā tikai higiēnas apsvērumu dēļ.


Izslēdziet vecās tapetes - tam ir daži pamatoti iemesli!

Lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus un vienmērīgu, vienmērīgu izskatu, ir jāpiemēro šāds īkšķa noteikums: Sienu virsmai jābūt sausai, tīrai, neitrālas krāsas, gludai, vienmērīgai, stabilai, absorbējošai un lipīgai. Vecās tapetes nenodrošina ideālus apstākļus dažādu iemeslu dēļ:


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas teksturētu stikla lodīšu tapešu dizaina ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet teksturētas stikla lodītes tapešu dizainu no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana