Teal Glitter Damask Wallpaper

Abstrakta čūskas ādas faktūra ir kārta ar mirdzošiem damas masku medaljoniem. Šis paziņojums zilganas krāsas un taupe tapetes pievieno intriģējošu dziļumu ar taustāmām tintēm un mirdzošām pērļu apdari. Ar bagātīgu vēsturi kā kultivētu un modernu dizaina elementu šodien damas ir zīmējušas Viktorijas laika karaliskos audumus. Teal Glitter Damask Wallpaper.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Teal Glitter Damask fona attēli

Abstrakta čūskas ādas faktūra ir kārta ar mirdzošiem damas masku medaljoniem. Šis paziņojums zilganas krāsas un taupe tapetes pievieno intriģējošu dziļumu ar taustāmām tintēm un mirdzošām pērļu apdari. Ar bagātīgu vēsturi kā kultivētu un modernu dizaina elementu šodien damas ir zīmējušas Viktorijas laika karaliskos audumus. Teal Glitter Damask Wallpaper.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Teal Glitter Damask Wallpaper., Pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes, ņemot vērā daudzās priekšrocības, piemēram, skaistumu, ērtu kopšanu un netīrumus, ir daudzu ģimeņu pirmā izvēle dekorējot. Tomēr tapetes izvēle daudziem cilvēkiem ir sagādājusi galvassāpes. Tirgū esošie produkti atšķiras, un cenas ir ļoti atšķirīgas. Patērētāji vēlas rentablus produktus, taču viņi uztraucas par nekvalitatīvu produktu iegādi, un viņi nezina, kur atrodas jūsu dārgie produkti. Tātad, šeit nāk problēma. Kur ir labās tapetes?

Pirmkārt, laba tapetes krāsa ir vienota, nebūs krāsu atšķirību, asiņošana, izplūšana utt. Parasti, jo skaidrāks raksts, jo labāk.

Otrkārt, zemas kvalitātes tapetes parasti izmanto lētas izejvielas, kas ir ne tikai kaitīgas cilvēku veselībai, bet arī tām ir smaka; kamēr labam fonam nav smakas.

Arī laba tapešu nodilumizturība un netīrumu izturība būs ļoti laba, varat izmantot zīmuli, lai uzzīmētu dažus attēlus uz papīra, un pēc tam izmantojiet dzēšgumiju, vispārīgas augstas kvalitātes augstas kvalitātes tapetes, pat ja virsmai ir nevienmērīga faktūra, tā ir viegli noslaucīt tīru, bet, ja tas ir zemāks, tas ir viegli saskrāpēt vai nav tīrs.

Sajūta un elastība var atspoguļot arī laba fona attēla kvalitāti. Parasti, jo maigāka un ērtāka roka jūtas, jo labāka tā kvalitāte un jo spēcīgāka elastība. Nav viegli plaisāt, deformēties un iekļūt šuvē, saskaroties ar iekštelpu vides izmaiņām, piemēram, pēkšņu temperatūras paaugstināšanos / pazemināšanos.

Faktiski saskaņā ar kategoriju ir daudz labu tapešu kategoriju, piemēram, tapetes ar garu šķiedru, faktūra ir acīmredzamāka, pieskāriens ir solīdāks, un dizains ir vairāk nekā parasts neaustiem audumiem. Ņemot par piemēru slavenā ziemeļvalstu tapešu izejvielu ražotāja Oslona garo šķiedru izstrādājumus, to ražotās garo šķiedru neausto tapetes ir saglabājušas nemainīgu veselību, dabisko un tīro kvalitāti, reālistiskos modeļus, nelielo krāsu atšķirību un augsto izturība, jūtas biezāka par parastajiem izstrādājumiem.

Patērētājiem nav grūti just, ka labiem fona attēliem ir izcila kvalitāte, funkcija un faktūra.

Bez tam tīra un bez piesārņojuma ir arī galvenā labu fonu īpašība. Ikviens zina, ka zemākas kvalitātes fona attēli izdala tādas vielas kā formaldehīds, kas var radīt dažādu kaitējumu cilvēka ķermenim. Briesmīgāk ir tas, ka, lai arī sliktas kvalitātes tapetes ir nopietni piesārņotas, tām, iespējams, nav smakas. Cilvēki gadu no gada neapzināti dzīvo piesārņotā gaisā, kaitējot veselībai. Īpaši vecāka gadagājuma cilvēki un bērni, kuri daudz laika pavada mājās, ir vēl nopietnāk ievainoti, taču viņiem ir ļoti vāja pretestība.

Labas tapetes, tādi starptautiski pazīstamu izejvielu piegādātāji kā Oslons stingri kontrolēs ražošanas procesu, lai ražošanas procesā netiktu piesārņoti izejmateriāli. Īpaši neaustas tapetes šajā ziņā veic labāku darbu un aizsargā ģimenes veselību.

Kopumā labas tapetes ir dārgas pēc zīmola un kvalitātes.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas teal glitter damask tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet ruļļu glitter damask tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana