Suede Dark Blue Damask Wallpaper

Šiks ar zemniecisku vērpjot šīm damaskām ir tumši dzeltenas, olīvas un rudens nokrāsas. Paaugstināta tinte un viegli izbalējušās krāsu detaļas piešķir šīm tapetēm izskatu, kā uzdrukātām uz koka. Suede Dark Blue Damask Wallpaper.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Suede Dark Blue Damask Wallpaper

Šiks ar zemniecisku vērpjot šīm damaskām ir tumši dzeltenas, olīvas un rudens nokrāsas. Paaugstināta tinte un viegli izbalējušās krāsu detaļas piešķir šīm tapetēm izskatu, kā uzdrukātām uz koka. Suede Dark Blue Damask Wallpaper.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Suede Dark Blue Damask Wallpaper, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetēm ir labāks dekorēšanas efekts nekā krāsai, tāpēc arvien vairāk ģimeņu vēlas māju dekorēt ar tapetēm! Lai gan tapetes ir skaistas, laiks ir pagājis, daudzi cilvēki ir secinājuši, ka dažās tapetes daļās ir redzamas dzeltenuma pazīmes, kas ietekmē skaistumu. Nav reāli to noņemt un atjaunot kopumā. Neuztraucieties, iemācīsim visiem, kā padarīt fonu dzeltenu. Apskatīsim kopā.

Ir trīs veidi, kā rīkoties ar fona dzeltenumu:

1. Ja sienas pelni tika ielīmēti pirms sienas nožūšanas, sienas pelnos esošā sārmainā viela viegli reaģēs ar tapetes apakšdaļu, padarot virsmu dzeltenu. Ar šo parādību ir grūti tikt galā, un sienas virsma ir jānoņem un jāpārbūvē. ;

2. Ja pēc dažiem dzīves gadiem dzelte parādās, to galvenokārt izraisa papīra novecošanās saules gaismas un gaisa ietekmē. Šajā laikā jūs varat izmantot "drošu balinātāju", lai to iemērktu dvielī un noslauktu, un pēc tam to izmantojiet pēc pusstundas. Noslaukiet to ar tīru ūdeni, vispirms slēptajā sienas daļā varat izveidot nelielu gabalu, lai pārbaudi un novēro efektu. Ja efekts ir ideāls, varat to izmantot visas sienas apstrādei;

3. Ja smēķēšanas dēļ daļa kļūst dzeltena, to vajadzētu noslaucīt ar atšķaidītu kaustisko sodu.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas zamšādas tumši zilas damasta tapetes ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet zamšādas tumši zilas damas krāsas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana