Svītru izklāta tumši zaļa fona tapete

Oderētas faktūras tapetes ir lielisks veids, kā sezonai un ārpus tās sienām pievienot krāsu krāsu. Šīs pievilcīgās tapetes ir daļa no mūsdienu tapešu kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Fona tapetes ir teksturētas ar lineāru druku. Tas tiek atdzīvināts modernā zaļā krāsu shēmā, lai iegūtu papildu stilu. Tumši zaļas krāsas tapetes ar svītrām izklāta ar faktūru.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Greznas, modernas, vienkāršas tapetes

· Izceļas ar samtam līdzīgu tekstūru un smalku spīdumu

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Ar svītrainu oderējumu tumši zaļas krāsas tapetes

LCWX327 营销图

LCWX327-3192s

LCWX327-3195x

Oderētas faktūras tapetes ir lielisks veids, kā sezonai un ārpus tās sienām pievienot krāsu krāsu. Šīs pievilcīgās tapetes ir daļa no mūsdienu tapešu kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Fona tapetes ir teksturētas ar lineāru druku. Tas tiek atdzīvināts modernā zaļā krāsu shēmā, lai iegūtu papildu stilu. Tumši zaļas krāsas tapetes ar svītrām izklāta ar faktūru.

Jūsu pārlūkošana ir viena no tumšās zaļās faktūras ar strīpām izklātām Stripe izklājlapām. Pls pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapešu pirkšanas ceļvedis

Izpētiet mūsu stilīgos un ērti lietojamos fona attēlus

Lai paliktu pie jaunākajiem interjera dizainiem, nepārskatieties mūsu plašajā tapešu klāstā.

Tapetes dizaina attīstība tagad nozīmē, ka:

  • istabas tapetes tapšana var aizņemt mazāk laika nekā krāsošana vai flīzēšana - vienkārši pievienojiet ielīmētu materiālu, pakariet, kā vēlaties, un esat pabeidzis

  • kad pienācis laiks veikt atkārtotu remontu, noņemšana ir vienkāršāka nekā tas bija kādreiz, jo lielu daļu no mūsu klāsta var noņemt

  • ir īpaši izstrādātas opcijas, kas piemērotas visām jūsu mājas vietām - pat virtuvei un vannas istabai

  • krāsu, rakstu, faktūru un efektu klāsts ir plašāks nekā jebkad agrāk, ar daudziem fona attēliem, kas reāli imitē citus materiālus, piemēram, ādu, linu un zīdu

Lasiet tālāk, lai atrastu savām mājām piemērotāko fonu.

Pirms tu sāc

Pirms sākat domāt par materiāliem un krāsām, ir svarīgi veltīt laiku, lai apsvērtu dažas tapetes projekta praktiskās iespējas.

Kura istaba tiek dekorēta?

Tapetes tiek regulāri izmantotas guļamistabās, viesistabās un ēdamistabās, un, pateicoties gudriem dizaina jauninājumiem, tās lieliski var darboties arī virtuvēs un vannas istabās. Mēs piedāvājam stilīgus diapazonus, kas īpaši izgatavoti, lai izturētu papildu mitrumu, ieskaitot šļakatas. Tātad jūs varat izbaudīt konsekventu izskatu no vienas istabas uz otru, piemēram, no guļamistabas uz savu vannas istabu vai no virtuves uz savu zāli vai viesistabu.

Turklāt mēs piedāvājam opcijas, kas ir ideāli piemērotas intensīvas satiksmes zonām, piemēram, gaiteņiem un izkraušanas vietām, kur sienas var būt sagrautas vai marķētas. Tāpēc šajā agrīnajā posmā ir labi saprast, vai jūsu istabai ir nepieciešams pielāgots papīra veids.

Kādā stāvoklī ir sienas?

Vai pirms tapešu klāšanas jūsu virsma ir nelīdzena vai saplaisājusi? Neuztraucieties, pateicoties dekoratīvajam papīram, kas tiek pakārts zem jūsu izvēlētā papīra, ar jūsu dekoru joprojām var panākt vienmērīgu apdari, lai izgludinātu nevēlamus izciļņus un gabaliņus. Kā alternatīvu mēs piedāvājam arī teksturētus un stipri reljefus stilus, kas palīdz izlīdzināt nepilnības bez nepieciešamības pēc oderes papīra. Iespējas, kuras vērts apsvērt, ja jūsu sienām ir vajadzīga neliela palīdzība.

Kādu efektu jūs vēlaties?

Tapetes var palīdzēt jūsu mājām sasniegt visu veidu izskatu, tāpēc ir laiks domāt radoši. Papīra visas četras istabas sienas vai sadaliet izskatu ar apmali. Atkal to var pievienot visur, kur vēlaties - ap papīra augšpusi, sienas apakšējo daļu vai vidu.

Ja nevēlaties, lai visas četras sienas izskatās vienādi, kāpēc gan nepievienot koordinātu papīru vai nokrāsot kādu no mūsu krāsojamajiem papīriem, lai izveidotu raksturīgo sienu? Un tam nav jāattiecas tikai uz sienām - izmantojiet to pie saviem griestiem kā vienkāršu veidu, kā pievienot interesi un faktūru.

Mēs piedāvājam plašu modeļu un dizainu klāstu, lai papildinātu visas krāsu shēmas vai motīvus. Un, ja mums nav kaut kas pilnīgi pareizi, apsveriet vienu no mūsu krāsojamajiem dokumentiem, kas ļaus jums izveidot savu unikālo izskatu.

Cik daudz tapetes ir nepieciešams?

Pirms fona tapetes iegādes ir svarīgi zināt, cik daudz ruļļu jums būs nepieciešams. Izmantojiet mērlenti, lai izmērītu katras rotājamās sienas vai virsmas platumu un augstumu, un pēc tam izmantojiet mūsu tapešu kalkulatoru, lai aprēķinātu nepieciešamo daudzumu.
Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnā ar svītru izklātu teksturētu tumši zaļu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet ar svītru izklātu teksturētu tumši zaļu fonu no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana