Sudraba spīdošās takas dizaina vizlas fona attēli

Izveidojiet greznu interjeru ar šo šiks vizlas mikroshēmu fonu, kas sienām piešķir nevainojamu spodrību. Sudraba spīdošās takas dizaina vizlas fona attēli

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● Piedāvā ģeogrāfisko mirdzumu izcelšanu

● Skaisti ģeometriski rakstaini fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Sudraba spīdošās takas dizaina vizlas fona attēli

Rising sun 蛭石营销图 750

LCWX205-210801s

LCWX205-210804 x

LCWX205-210805LCWX205-210804LCWX205-210803LCWX205-210802

LCWX205-210801

Izveidojiet greznu interjeru ar šo šiks vizlas mikroshēmu fonu, kas sienām piešķir nevainojamu spodrību. Sudraba spīdošās takas dizaina vizlas fona attēli

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām sudraba spīdošās takas dizaina vizlas tapetēm. Lūdzu , pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā ar fonu izvēlēties videi draudzīgu izvēli

Vinila tapetes

Visbeidzot, aizstājot vinila materiālu, tas ir neticami izturīgs materiāls ar ilgāku dzīves ciklu nekā jebkurš cits materiāls, un tam ir nepieciešams puse enerģijas daudzuma, nekā nepieciešams papīra izstrādājuma ražošanai. Turklāt ar vinila ražošanu ir saistīts ļoti maz atkritumu, jo nozarē ir pilnīgi parasts gandrīz visus pirmslietotāju atkritumus atkārtoti izmantot, ražojot vairāk vinila.

Tātad, lai arī apkārt ir vairāk videi draudzīgu materiālu nekā vinila, vinila ne tuvu nav tik slikta kā kādreiz, kā arī vairs nav pilnībā pelnījusi savu negatīvo reputāciju.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas sudraba spīdošās takas dizaina vizlas tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet sudraba spīdošās takas dizaina vizlas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana