Retro ziedu putnu neausto tapetes

Pievienojiet sienām svaigu izskatu ar šo ziedu putnu fonu. Tropu dizains parādās zilā un taupe toņos. Zelta mājieni lapu vidū nedaudz mirdz. Retro ziedu putnu neausto tapetes.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Retro ziedu putnu neausto tapetes

LCWX249-7880xs

LCWX249-8801s

Pievienojiet sienām svaigu izskatu ar šo ziedu putnu fonu. Tropu dizains parādās zilā un taupe toņos. Zelta mājieni lapu vidū nedaudz mirdz. Retro ziedu putnu neausto tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viens no populārākajiem Retro ziedu putnu neausto tapešu pārdošanas portāliem.pls pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Noslēpums aiz tapetes rotājuma, pareiza tapetes krāsas izmantošana

Mājas krāsa patiesībā ir ļoti svarīga, it īpaši fona tapetes krāsai ir daudz efektu, par kuriem jūs nevarat iedomāties. Dažādās krāsas mājās var radīt dažādus efektus. Izpratīsim dažādu krāsu fona attēlu efektu.

Sarkans stimulē un uzbudina nervu sistēmu, palielina adrenalīna sekrēciju un uzlabo asinsriti. Tomēr, kad sarkanā krāsā ir pārāk daudz iedarbību, radīsies trauksme, padarot noguruma tieksmes cilvēkiem vieglāk justies izsmeltiem. Tāpēc neizmantojiet pārāk daudz sarkanā krāsā guļamistabā vai mācību telpā.

Apelsīns rada dzīvotspēju, izraisa ēstgribu, palīdz kalcija absorbcijai un ir labs atveseļošanai un veselībai. Šī krāsa ir piemērota izmantošanai atpūtas telpās, virtuvēs utt.

Dzeltenais ir aktīvs domāšanā, bet zeltainā rotājumā ir viegli izraisīt nestabilas emocijas un patvaļīgu izturēšanos, tāpēc jāizvairās no zeltītu mēbeļu un mēbeļu izmantošanas guļamistabā, kā arī aktivitāšu vietām un balkoniem.

Zaļš ir labs gremošanai, veicina ķermeņa līdzsvaru un var būt nomierinošs, tas ir izdevīgi cilvēkiem, kuri ir aktīvi vai fiziski, kā arī garīgi nomākti. Dabiskajam zaļajam ir noteikta terapeitiska iedarbība uz sinkopes, nogurumu un negatīvām emocijām.

Zils var samazināt pulsa frekvenci un pielāgot ķermeņa līdzsvaru. Zilas krāsas izmantošana guļamistabā var mazināt spriedzi un palīdzēt mazināt galvassāpes, drudzi, sinkopes un bezmiegu.

Violetai ir nomācoša iedarbība uz motoriem nerviem un sirds sistēmu, kas uztur kālija līdzsvaru organismā un veicina klusas, iedvesmojošas mīlestības sajūtas un rūpes par citiem.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas retro ziedu putnu neausto tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet retro ziedu putnu neausto tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana