Tautas Glitter Lines vizlas sienu pārklājums

Vizlas plankumi rada daudzdimensionālu mirdzumu šajā greznajā sienas apvalkā. Tautas Glitter Lines vizlas sienu pārklājums

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● Piedāvā ģeogrāfisko mirdzumu izcelšanu

● Skaisti ģeometriski rakstaini fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Populāri Glitter Lines vizlas sienu pārklājumi

Rising sun 蛭石营销图 750

LCWX198-LZ51101s

LCWX198-LZ51103x

LCWX198-LZ51103LCWX198-LZ51102LCWX198-LZ51101LCWX198-LZ51106

Vizlas plankumi rada daudzdimensionālu mirdzumu šajā greznajā sienas apvalkā. Tautas Glitter Lines vizlas sienu pārklājums

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām Glitter Lines vizlas sienu pārklājumiem , pls. Pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Vai es varu tapetēt virs keramikas flīzēm?

Tagad tikai tāpēc, ka varat tapetēt virs flīzēm, nenozīmē, ka jums vajadzētu trakoties ar visām mājā esošajām flīzēm. Piemēram, izklaidējiet tapetes virs vannas istabā esošajām flīzēm, bet aizmirst tās tieši dušā - tas vienkārši nepaliks. Turklāt, veicot virtuves aizmugures slīpsvītru, pievērsiet īpašu uzmanību tam, ka fona tapetes apakšējā malā nav iespējas, lai ūdens nokļūtu.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnā populārajiem mirdzēšanas līniju vizlas sienu seguma ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet populārās mirdzēšanas līnijas vizlas sienu pārklājumus no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana