Vienkāršs PVC tapešu paraugs mājām

Smagas, vienkāršas tapetes papildina citus modeļus un piešķir sienām dziļumu un dimensiju. Ar šo faktūru virsmu šīs tapetes ir viegli pakārt un nodrošina taustes apdari. Sakarā ar mitruma izturību šīs tapetes ir piemērotas lielākajai daļai istabu, izņemot virtuves un vannas istabas. Vienkāršs PVC tapešu paraugs mājām.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: vienkārša PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists vienkāršs fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Vienkāršs PVC tapešu paraugs mājām

Smagas, vienkāršas tapetes papildina citus modeļus un piešķir sienām dziļumu un dimensiju. Ar šo faktūru virsmu šīs tapetes ir viegli pakārt un nodrošina taustes apdari. Sakarā ar mitruma izturību šīs tapetes ir piemērotas lielākajai daļai istabu, izņemot virtuves un vannas istabas. Vienkāršs PVC tapešu paraugs mājām.

Jūsu pārlūkošana ir viena no vienkārša PVC tapešu parauga mājām. pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kādas ir tapešu klāšanas metodes?

Kā ielīmēt fonu

1.piederumu izvēle ir ļoti svarīga

Tapešu piederumi galvenokārt attiecas uz pamata plēvi un tapešu līmi, starp kurām Jialifeng funkcionālā pamatplēve un ēdamās kvalitātes glutinous rīsu līme ir visizteiktākās, vadot nozares tendences. Attīstoties tapešu rūpniecībai, ir kļuvusi par nozares vienprātību par pamatplēves tīrīšanu, un ir grūti paredzēt, cik liels ir kaitējums, ko rada pamatplēves nesukas.


2.augstas kvalitātes tapešu līme ir atslēga

Pašlaik gludā rīsu līme ir pakāpeniski aizstājusi tradicionālo gumijas pulvera līmi ar tās apburto un zaļo vidi, kļūstot par tapešu līmes galveno daļu. Glutinous rīsu līme pieder pie cietes līmes. Tā ir videi draudzīgākā tapešu līme, un to ir ērti veidot. Viskozitātes vērtība vairāk nekā trīs reizes pārsniedz parasto gumijas pulvera līmi. Tas ir piemērots dažādiem fona attēliem un ir mājas tapešu pirmā izvēle. Protams, tirgū esošā glutinoā rīsu līme ir arī zivju un pūķu maisījums, izvēlies augstas kvalitātes glutinous rīsu līmi.


Piesardzības pasākumi pēc būvniecības ir pabeigti

1. Pēc būvniecības pabeigšanas jums jāpievērš uzmanība dažām detaļām, piemēram, ventilācijai, tīrīšanai un apkopei. Pievērsiet uzmanību šīm detaļām, un istaba, kas dekorēta ar fonu, vienmēr var saglabāt skaistu un tīru efektu. Pēc tam, kad ir pabeigtas sausas un sausas tapetes, durvis un logi ir jāaizver 2-3 dienas, lai tapetes nožūtu. Izgaismojot istabu, kas tikko noformēta ar tapetes, tapetes krokās un izsitīsies.

2. Lai novērstu šuvju veidošanos, neatveriet sildīšanu un gaisa kondicionēšanu, pirms tapetes nav nožuvušas, lai izvairītos no fona spēcīgas saraušanās, ko rada šuve. Mitrumizturīga ventilācija, kad gaisa mitrums ir augsts, ir nepieciešams savlaicīgi aizvērt logu, lai novērstu mitra gaisa iekļūšanu ārpus mājas; kad laika apstākļi ir labāki, ir nepieciešams savlaicīgi atvērt logu, lai izvēdinātu. Tas ir arī jautājums, kam mums jāpievērš uzmanība pēc tapetes pabeigšanas. Tas ir ļoti nepieciešams, lai mēs dzīvotu, tāpēc mums jāpievērš uzmanība šīm detaļām.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas vienkāršo PVC tapešu paraugiem mājas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet vienkāršu PVC tapešu paraugu mājām no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana