Palm Green Honolulu neausto tapetes

Šis ultra-gurnu palmu lapu tapetes dizains sasniedz šī brīža tropiskās modes tendences, bet ar negaidītu mirdzumu uzsmidzināšanu, lai iegūtu gaismu. Ar mirdzoši balto fonu un metāla izrotājumiem pie lapas tas ir kļuvis par karstāko izskatu sezonā. Šīs ir paziņojuma fona tapetes, kas izskatās pasakaini uz visām četrām sienām vai, ja vēlaties, varat izmantot kā funkciju vai uz paralēlām sienām. Katrā ziņā jūs būsit pilsētas saruna. Tātad jūs varat tērēt mazāk laika dekorēšanai un vairāk laika atpūtai. Kolekciju mēs esam izveidojuši, izmantojot mūsu sienas pielīmēšanas tehnoloģiju, kas nozīmē, ka to ir daudz vieglāk pakarināt un pilnībā noņemt sloksnēs, kad esat gatavs izmaiņām. Palm Green Honolulu neausto tapetes.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Palm Green Honolulu neausto tapetes

LCWX249-7890Xs

LCWX249-8901s

Šis ultra-gurnu palmu lapu tapetes dizains sasniedz šī brīža tropiskās modes tendences, bet ar negaidītu mirdzumu, lai pieķertu gaismu. Ar mirdzoši balto fonu un metāliskajiem izrotājumiem pie lapas tas ir kļuvis par karstāko sezonas izskatu. Šis ir paziņojuma fons, kas izskatās pasakains uz visām četrām sienām, vai, ja vēlaties, varat to izmantot kā funkciju vai uz paralēlām sienām. Katrā ziņā jūs būsit pilsētas saruna. Lai jūs varētu tērēt mazāk laika dekorēšanai un vairāk laika atpūtai, mēs esam izveidojuši kolekciju, izmantojot mūsu sienas uzlīmēšanas tehnoloģiju, kas nozīmē, ka to ir daudz vieglāk pakārt un pilnībā noņemt sloksnēs, kad esat gatavs pārmaiņām. Palm Green Honolulu neausto tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viens no karstā izpārdošanas Palm Green Honolulu neaustiem tapetiem .. pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Dabisko salmu tapešu izgatavošana

Tā kā dabīgo salmu tapetes veido dabiski salmi un papīra airi, tās galvenokārt tiek izgatavotas ar rokām, un šuvē nav nekādu regularitātes. Tāpēc būvniecības laikā jāņem vērā šādi punkti:

1. izmantojot stipru līmējošu līmi, ieteicams izmantot salmu speciālo līmi;

2. lai nodrošinātu, ka sienas virsma ir līdzena, ir uzklāta laka un būvniecības vide ir tīra, bez putekļiem;

3. Līmēšanas metode:

A: mašīnu konstrukcija, līmi papīra aizmugurē, aizzīmogojiet ar malu apšuvumu sānos un 30 minūtes pirms sienas līmējiet ar līmi;

B: Manuāla uzbūve: līme papīra aizmugurē, lai nodrošinātu līmes viskozitāti. Aizzīmogojiet to ar malas joslu (aizsarglenti) sānos, lai līme neplūst, un 30 minūtes pirms sienas līmējiet to;

4. Izmantojiet asu asmeni, lai nogrieztu šuvi. Pēc šuves sagriešanas nolieciet ceļa posmu, lai pārliecinātos, ka sprauga nav saburzīta un nesaplaisā. Pievērsiet uzmanību spēka pakāpei, lai izvairītos no sienas sagriešanas. (Griežot, lūdzu, izgrieziet no materiāla.))

5. Kad šuve ir saplēsta, pagatavojiet plānu līmi. Esiet piesardzīgs, lai pārliecinātos, ka līme nepārsniedz šuvi. Būvniecības laikā valkājiet baltus cimdus.

6. Lielām platībām izmantojiet skrāpi (vai sausu skrāpi uz PVC skrāpja), lai nokasītu saplacinātu. Daļa zāles piliena neietekmē kopējo efektu;

7. Pēc tam, kad šuve ir piepildīta ar līmi, lūdzu, izmantojiet īpašu mīksta spiediena veltni, lai viegli nospiestu, lai nodrošinātu savienojumu, un izmantojiet sausu dvieli vai sūkli, lai izsūktu nelielu līmes daļu (mēģiniet pārliecināties, ka līme pārplūde).


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas palmu zaļā honolulu neausto tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet palmu zaļā honolulu neausta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana