Vecais vintage koka PVC tapetes

Kokam raksturīgu sienu pievienošana mājām vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Šīs PVC tapetes ir ērti lietojamas un nekaitēs jūsu sienām. Traucētais koka raksts piešķir reģenerētu materiālu izskatu, bet vēsā toņa krāsu palete piešķir mūsdienīgu pieskārienu. Vecais vintage koka PVC tapetes.

Produkta detaļas


Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: moderna PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaistas koka tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Vecais vintage koka PVC tapetes


Šim vienkāršajam vienkāršajam fonam ir smalka faktūra vienkrāsainā krāsā, lai iegūtu interesantu krāsas alternatīvu. Izmantojiet uz griestiem vai gaitenī papildu elementu. Vecais vintage koka PVC tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no Old Vintage Wood PVC tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

jaunās tapetes drēbes padara jūsu sienu gaumīgāku

Tapetes ir kā kleita uz mājas sienas, lai visa ģimene būtu dzīvīgu izteicienu pilna. Parastas, mazu zīmējumu tapetes var radīt fonu, kas nav nepārspīlēts un nav pārāk blāvs, un jūsu iecienītākās mēbeles pirms šī fona pilnībā atklās tā īpašības.

● Šajos divos gados galvenā loma ir bijusi ar roku apgleznota stila fonam. Tēma parasti ir skaisti ziedi, parādot sajūtu, ka esat tuvu dabai. Šogad ar rokām apgleznoti tapetes sublimēs dabas tēmu, un būs nelielas ainas, piemēram, meži un dīķi. Attēlā ir noteikts stāsts. Tajā attēloti rīta putni, kas pavasara rītā dzied kokos; vardes, kas spēlējas dīķī, vai zvēri, kas rudens pēcpusdienā inficējas džungļos un tā tālāk.

● Matētu tapešu dizains un mūsdienīgums ir ļoti spēcīgs. Istabu ir viegli saģērbt, un tā ir forša un dārga. Tas ir piemērots gan vietējai lietošanai, gan lielu teritoriju bruģēšanai. Tomēr daži šīs sērijas tapetes ir tumšākas krāsas, un tas telpā absorbē gaismu, tāpēc istabu ar sliktu apgaismojumu nevajadzētu pārāk daudz izmantot.

● Zelta vai zelta krāsas fona attēli sākumā bija ļoti populāri, un tagad šķiet, ka tie ir nedaudz novecojuši. Lai arī aristokrātiskā atmosfēra joprojām ir populāra tēma, seja ir kļuvusi savaldīgāka. Tas atspoguļojas atmosfēras radīšanā, galvenokārt paļaujoties uz fona kontrastu un vietējo greznību, īpaši uz dažu unikālu materiālu, piemēram, mazu stikla pērlīšu un spīdīgu rotājumu, kas var pievērst uzmanību, pielietojumu, kas vairs nav kaila metāla krāsa Dominē pasaule.Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas veco vintage koka pvc tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet vecās vintage koka pvc tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana