Neausto tapešu mūsdienu ģeometriskais

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti auduma tapetes ir modernas ģeometriskas

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neausto tapešu mūsdienu ģeometriskais LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX184-29104xLCWX184-29101s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neausto tapešu mūsdienu ģeometriskais

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālākajām mūsdienu ģeometrisko neausto tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Vara un zelta toņi ir vienkāršs veids, kā jebkurai telpai pievienot tūlītēju šarmu, un tie ir ļoti raksturīgi visos tapešu diapazonos; vai kā izteikts vara teksturēts papīrs, vai arī iestrādāts dizainā. Šādi silti metāli, piemēram, šie, nav bijuši populāri gadu desmitiem ilgi, taču tie ir atpakaļ un šoreiz jūtas tik svaigi. Vara un metāliskā zelta toņi sasilda mūsdienīgus tapetes un piešķir greznību, lai viegli paaugstinātu jebkuru vietu.

Iedomājieties satriecošas zelta tapetes ar ģeometriski baltu zīmējumu pāri tām - šāds izskats izraisīs ikdienas krāšņumu un art-deco garu - it īpaši, ja apvienojumā ar neparedzētām krāsām un ir maz dizaina elementu, kas ir tikpat saistoši kā krāsainas tapetes. Vienkāršs fonu pievienošana jautrā modelī vai negaidīts motīvs var acumirklī atbrīvot vietu. Skatiet 30 no mūsu iecienītākajām tapešu dizaina idejām, sākot ar pilnām istabām un beidzot ar telpām ar treknrakstu. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu dekorēšanas stils, tam ir piemērots krāšņs sienas segums. tādas detaļas kā augšpusē esošās neona krāsotās gultas.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto tapešu mūsdienu ģeometrisko ražotāju un piegādātāju piedāvājumiem. Laipni lūgti vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet mūsdienīgus ģeometriskus neausto tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana