Neaustas mūsdienu tapetes Vankūverā

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi moderni tapetes Vankūvera

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Vancouver moderns neaustas tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX186-27121xLCWX186-27121x (2)LCWX186-27121s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes Vankūverā.

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālākajām izpārdošanām Vankūveras modernajā neaustajā fonā. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Flokētiem papīriem ir paaugstināti samtaini raksti un tie ir laba izvēle sienu pārklāšanai ar nelielām virsmas nepilnībām. Mazgājamas saimes ir vieglāk uzstādīt nekā nemazgājamas, taču tās ir dārgas, un parasti to uzstādīšana prasa profesionālu palīdzību.

Divas galvenās atšķirības sienu pārklājumu aizmugurē un tas, ko tās jums varētu nozīmēt, ir priekšpasākumi vai neaplīmējumi: Iespējams, acīmredzamākā atšķirība tapetes aizmugurē ir pastas klātbūtne vai trūkums. Lielākais vairums krājumā esošo sienas segumu tiek sagatavoti. Jūs aktivizējat šo rūpnīcā uzklāto līmi, uzklājot iepriekšēju ielīmēšanas aktivatoru vai iemērcot papīru ūdens teknē.

Nomazgājams vai noņemams sausais materiāls: šī funkcija rada lielākas bažas ceļa malā, kad jūs vai nākamais mājas iedzīvotājs vēlaties noņemt papīru. Sausais, noņemamais papīrs pilnībā nomizojas. Nomizojamais papīrs nomizojas, bet atstāj aiz tā papīra pamatni. Pirms pamatnes krāsošanas šo pamatni var salapot (pieņemot, ka tā ir labā formā) vai noņemt ar tapešu noņemšanas līdzekli. Ņemiet vērā, ka noņemamās tapetes vai noņemamo tapešu papīra pamatnes ir viegli noņemamas tikai tad, ja pamatne pirms uzstādīšanas bija pareizi aizzīmogota.

Bez šaubām, vissvarīgākais faktors, izvēloties fonu, ir izvēlētā modeļa izvēle. Jums arī jāpārliecinās, ka raksts darbojas tajā telpā, kuru plānojat izdrukāt. Šeit ir dažas estētiskās pamatnostādnes:

Vertikālas svītras vai raksti padara griestus augstākus.

Šķiet, ka horizontālās svītras vai raksti paplašina istabu un pazemina griestus.

Lielie raksti mazā telpā parasti neizskatās labi, jo tie mēdz pārspīlēt vietu un padarīt to mazāku. Liels, atvērts raksts vislabāk izskatās plašākā telpā.

Mini-print vai papīrs ar nelielu zīmējumu vai ģeometrisku zīmējumu ir piemērots mazākiem izmēriem.

Tumšās krāsas padara istabu mazāku.

Tapetes ar gaišu fonu padara istabu lielāku.

Izmeklēšana