Neausti mūsdienu tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Noņemamas neaustas mūsdienu tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Noņemamas neaustas mūsdienu tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX185-1165xLCWX185-1161s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Noņemamas neaustas mūsdienu tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārāko neausto moderno tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Ne visam jābūt gaišam un gaišam, un to pašu var teikt par modernajām tapetēm 2019. Padomājiet par dziļu blūzi un zaļumiem ar kontrastējošiem modeļiem neitrālos toņos. Lieliski piemērota vīrišķīgai guļamistabai vai telpai, kur jūs vēlaties iepazīstināt ar tumšu mākslas sienu.

Neitrālie rakstura toņi darbojas līdzās krāsas dziļumam, lai radītu interesantas tapetes idejas, kas telpā palīdz justies vēsai, vienlaikus omulīgai un siltai.

Diskusijas par fonu vs krāsu nav viegli izlemt, taču, ja esat pārbaudījis visus abu variantu plusus un mīnusus un izvēlējies izvēlēties fonu, šeit ir septiņi padomi, kas nodrošinās, ka jūs galu galā neizvēlaties kaut ko tādu, kas vienkārši nedarbojas jūsu mājas apstākļos.


Amerikāņu vs angļu ruļļi

Ja jūs plānojat pakārt savus tapetes, jums jāzina atšķirība starp amerikāņu un angļu ruļļiem. Amerikāņu ruļļi ir 27 collu platumā, savukārt angļu ruļļi ir tikai 20,5 collu platumā; fakts, kas palīdzēs aprēķināt, cik ruļļu jums būs jāiegādājas, lai pārklātu katru no sienām.

Ar rokām apgleznoti tapetes maksās vairāk

Nevar noliegt, ka ar rokām apgleznoti tapetes bieži ir detalizētākas un acīmredzami unikālākas nekā apzīmogotas vai iespiestas alternatīvas, tomēr tas parasti nozīmē, ka produktu iegāde maksā arī vairāk. Instalēšanas izmaksas var būt vienādas, atkarībā no tā, kuru personu īrējat, taču nekad nav laba ideja pašiem pakarināt šāda veida tapetes, ja vien kļūdas dēļ nevarat atļauties tērēt naudu papildu ruļļiem.

Pareizais efekta pareizais modelis

Tapetes patiesībā ietekmē telpas noskaņu pat dziļāk nekā krāsa, tāpēc atkarībā no noskaņojuma, kuru jūs mēģināt iestatīt noteiktā telpā, šiem padomiem vajadzētu būt noderīgiem:

Gadījuma un relaksējošai vibei izvēlieties lodīšu dēļus ar plūstošiem, organiskiem un ziedu rakstiem.

Ziedi ar smalkām līnijām lieliski darbojas, kad jūs mēģināt padarīt istabu romantisku.

Sarežģīti austi damasti un svītraini raksti ir lieliski piemēroti telpām, kuras ir veidotas tradicionāli.

Neausto audumu dublēšana ir veids, kā iet

Austi pamatnes papīri ir īpaši problemātiski, ja nolemjat noņemt tapetes un izmēģināt kaut ko jaunu, jo ir ļoti grūti tos noņemt no sienas. Savukārt neausto šķirni ir viegli noņemt no jūsu sienas, kad vien jums tas ir nepieciešams. Tā kā jums laiku pa laikam noteikti būs jāmaina tapetes, bieži vien labāka izvēle ir neaustais pamatnes papīrs.

Teksturēti tapetes pārklāj nepilnības

Lai gan gan plakanām, gan teksturētām tapetēm ir savs stils, ja sienā ir arhitektūras nepilnības, tās labāk varēsiet paslēpt ar faktūru fonu. Tomēr pārliecinieties, ka šāda veida papīrs iekļaujas jūsu vispārējā dizaina shēmā. Lielākā daļa teksturēto papīru ir monohromatiski un mazāk sarežģīti nekā dzīvokļi. Ja nevarat atrast sev tīkamu teksturētu papīru, iespējams, labāk sakārtosit sienas nepilnības.

Plakanas tapetes dod jums vairāk dizaina izvēles

Ja jūs meklējat metāla, vizlas vai spīduma izrotājumus, tas ir veids, kā iet. Arī šāda veida papīrs gandrīz vienmēr izskatīsies labāk. Ja jūs uztraucaties par sienu nepilnībām, bet labprātāk izmantotu plakanā papīra noformējumu, šeit risinājums varētu būt pakārtotais sienas oderējuma slānis.

Gaišās krāsas padara telpu šķietami lielāku

Ja vēlaties, lai jūsu istaba justos lielāka, nekā patiesībā, dodieties gaišākā ēnā. Turklāt, ja tas ir mērķis, tad telpas izvēlei vienreizējas, pamatkrāsas un gaišas krāsas ar minimālu fona attēla detaļu, bez dizaina detaļām, palīdzēs padarīt istabu plašu.

Tapetes ir lieliska iespēja daudziem māju īpašniekiem. Ņemiet vērā iepriekš minētos padomus un nebaidieties runāt ar dizaineru, ja jums ir nepieciešams profesionāla viedoklis.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno tapešu ražotāju un piegādātāju ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas mūsdienu tapetes, kas ir noņemamas no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana