Neausto moderno tapešu ģeometriskais

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Ģeometriskas neaustas modernas tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000LCWX185-1154xLCWX185-1151s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neausto, moderno tapešu ģeometriskais.

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām mūsdienu ģeometrisko neausto tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapešu dizains 2019. gadā ir saistīts ar dziļumu un faktūru. Ja jūs neesat liels krāsu cienītājs, tad teksturēti pelēki ir lieliska iespēja jums. Saglabājot jūsu krāsu shēmu klusu un vienkrāsas, tās istabai piešķirs tik nepieciešamo dziļumu un siltumu.

Sākot no aizņemtiem, sarežģītiem modeļiem līdz ikdienišķākiem svītrainiem rakstiem, faktūra ir atslēga, lai istabas sienas segumi justos atšķirīgāki.

Lai gan mēbelēm ir liela nozīme jūsu interjera dekorā, nekas neizskatīsies pareizi, ja sienas nav uz vietas. Sienām ir milzīga ietekme uz jūsu mājas estētiku. Tāpēc, kad jūs dekorējat savas mājas, vispirms koncentrējieties uz savām sienām.


Pat pirms izvēlaties krāsu shēmu, jums jāizlemj, kas būs uz jūsu sienām. Ja izdarījāt nepareizu izvēli, tā var kļūt par dārgu kļūdu, kas jums būs jāskatās katru dienu!

Ja tas atbilst jūsu budžetam, konsultējieties ar interjera dizaineru. Viņi palīdzēs jums izdarīt izvēli, kas ir piemērota tieši jums un jūsu mājām. Ja izvēlaties iet DIY ceļu, veiciet pētījumu.

Tapešu un krāsu izmantošanai ir priekšrocības un trūkumi, un pirms to uzklāšanas tie ir rūpīgi jāizpēta. Šeit ir padomu pārskats, kas palīdzēs sākt darbu pareizajā virzienā.


Tapetes ir lielisks veids, kā segt bojājumus, kas sienām nodarīti ar lietošanas gadiem, nagu caurumiem vai nepilnībām. Tapetes ļauj ar vienu vieglu uzklāšanu rūpīgi segt iespiedumus, skrambas un pat slikti paveiktus krāsas darbus.

Tapetes ir izturīgas. Kvalitatīva, bieza izvēle var ilgt līdz piecpadsmit gadiem, kas ir laba ziņa, ja nevēlaties mainīt ieradumu. Daudzus fona attēlus varat noslaucīt tīru, kas ir nelaime, ja jums ir bērni vai mājdzīvnieki. Tas arī iztur nolietošanos, tāpēc tas izdzīvos izciļņiem un skrambām.

Tapetes ir daudzos dažādos modeļos, krāsās, faktūrās un toņos. Tas telpai var pievienot raksturu un stilu, ja vienkāršā krāsa var vienkārši nokrist. Tas var nākt par labu, ja jūsu mājās ir daudz neitrālas krāsas istabu. Jazz pievienojiet fonu, lai jebkuram dekoram pievienotu dimensiju. Ja jums ir plaša istaba, tapetes var radīt mājīguma elementu un padarīt to daudz mājīgāku.

Digitālie sasniegumi padara sarežģītāku dizainu vieglāk un lētāk nekā jebkad agrāk. Pēc garšas tas ir atkarīgs: kādu izskatu jūs meklējat un kāda veida mēbeles jums ir. Arī tapešu izmaksas pēdējos gados ir pazeminājušās, padarot papīru tikpat pieņemamu, cik gleznot.

Fona tapetes pielietošana var būt sarežģīta. Tam var būt nepieciešama pieredze un dažreiz apmācība atkarībā no modeļa. Tāpēc ir profesionāļi. Ja ceļojat pa ceļam, fona tapetes izmantošana var būt dārgāka un laikietilpīgāka.

Tapetes, kurās ir raksts, būs neizskatīgas, ja tās netiks pareizi izlīdzinātas. Tātad, lai arī jūs varētu piesaistīt fona attēliem pēc tā modeļa, šī modeļa lietošana var apgrūtināt tā izmantošanu. Ja pieļaujat kļūdu, jūs nevarat to pārkrāsot.

Ir arī svarīgi atcerēties, ka tapetes nedarbojas labi telpās, kas ir mitras. Tāpēc nelietojiet to virtuvē vai vannas istabā. Tvaiks un ūdens var izraisīt papīra lobīšanos, tāpēc šīm telpām vislabāk pieturēties ar krāsu (vai flīzēm).

Tapetes ir grūti noņemt. Ja domājat mainīt krāsu vai modeli, izmaiņu veikšanai nepieciešams noņemt papīru ar speciāliem instrumentiem, izšķīdināt tapetes krāsu un pēc tam atkārtoti piemērot jauno izvēli. Lai gan var būt iespējams vienkārši pielīmēt otro izvēli virs pirmās, bieži vien līmjava arī nelīp pie, potenciāli izraisot kroku veidošanos stūros vai savilkšanos gar šuvēm.

Pieņemot darbā dekoratoru tapešu uzstādīšanai, ir jāņem vērā, veicot izvēli. Nav vērts eksperimentēt, ja DIY neveiksme radīs vairāk kaitējuma nekā laba.

Krāsas priekšrocības

Salīdzinot ar tapetes, krāsa ir daudz lētāka un vieglāk uzklājama. Lielākoties ikviens var krāsot sienas, griestus vai koka izstrādājumus, tāpēc jums par to noteikti nebūs jāmaksā profesionālam. Krāsu var atrast gandrīz jebkurā krāsā, padarot to vēl universālāku. Turklāt, pateicoties krāsas spīdumam, to var ļoti viegli notīrīt; Augstākā spīduma krāsas var noslaucīt ar mitru lupatu.

Krāsu var viegli mainīt atkarībā no jūsu noskaņojuma. Ja izlemjat, ka vēlaties košāku vai neitrālāku krāsu, tas ir tikpat vienkārši kā otas gājiens. Neuztraucoties par modeli, jūs varat mainīt vienu vai vairākas sienas, neuztraucoties par svītru vai ziedu atbilstību. Izmantojot izvēlēto krāsu, ir iespējams izveidot arī savu rakstu.

Ja jums ir maza istaba, krāsa var radīt spilgtu un gaisīgu sajūtu un padarīt to justies lielāku.

Dažām krāsām, atkarībā no krāsas, var būt grūti vienmērīgi uzklāt. Krāsojot, ir arī jāiegādājas piemēroti instrumenti un vairākas krāsas bundžas, lai pārklātu visu laukumu, palielinot sienu krāsošanas izmaksas.

Krāsas nebūs tik ilgi, bet tā var būt laba lieta, ja daudz mainīsit savu viedokli vai stilu! Krāsas krāsas maiņa ir daudz vienkāršāka nekā tapetes noņemšana, tāpēc paturiet to prātā. Būtu vērts piepūlēties, lai salabotu nepilnīgas sienas, ja jūs bieži veicat atjaunošanu.

Noslēgumā gan tapetes, gan krāsa ir lieliska dekorēšanas izvēle. Jebkura izvēle var būt pieņemama. Vienkārši nelieciet pārāk daudz cenas. Lētas tapetes būs plānas, un lētām krāsām būs nepieciešams vairāk mēteļu. Abi sienas pārklājumi var būt iespaidīgi, un, ja jūs izmantojat abu apvienojumu, jūs varētu sniegt īstu paziņojumu par dizainu!

Fona attēli pret vērtētu cilvēku veidotu gleznu

Šeit, Maikla Roberta celtniecībā, mēs piepildām cilvēku sapņus mājās piejūras Džordžijas apgabalā. Viss, kas nepieciešams, ir telefona zvans, lai sāktu ceļu uz pielāgotu māju, pievienošanu vai pārbūvi. (912) 663-3141

Piedāvāju noderīgus padomus, trikus un citu informāciju par mājas industriju, attēlus, lai sniegtu iedvesmu nākamajam projektam, lielam vai mazam, iekštelpās vai ārpus tā, kā arī mana darba piemērus manā Facebook lapā, Pinterest un Google Plus !

Maikls Roberts mākslinieciski apvieno jaunākās tendences māju celtniecībā ar klasiskajiem elementiem, lai radītu izsmalcinātu telpu īstām ģimenēm. Džordžijas štata licencēts kā dzīvojamo māju celtnieks, viņš pilnībā izbauda visus mājas celtniecības procesa aspektus. Viņš piedāvā piemērotu praktisku pieeju savam amatam un uzstāj uz darbu ar klientiem personīgā līmenī, lai nodrošinātu pilnīgu gandarījumu. Maikls Roberts ir vārds, kas sinonīms integritātei, ievērojamai uzticamībai, aizrautīgai radošumam un godalgotam dizainam Džordžijas piekrastes reģionā. Ar augstiem standartiem un uz detaļām orientētu pieeju mājas celtniecībai Roberts būvē funkcionālas dzīves telpas, kas elegantu dienvidu bagātību padara par pieejamu greznību.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno tapešu ģeometrisko ražotāju un piegādātāju pārstāvjiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet mūsdienīgus ģeometriskos tapetes no austiem no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana