Neaustas mūsdienu sienas tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu sienas tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu sienas tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000LCWX183-30605x

LCWX183-30601s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi moderni tapetes sienām

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām mūsdienu sienas neausto tapešu izpārdošanām, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kaut arī mēs neesam tie, kas iesaka iespiestus sienas gleznojumus, ir kaut kas sakāms par šeit attēloto tapešu negaidīto un intīmo pievilcību, jo tā lepojas ar brīnišķīgu daudzveidīgu ēku un augļu kolāžu, lai iegūtu izcilu unikālu, grafisku fonu, ko neviens cits būs.

Galvenais, lai tas darbotos, ir atkal meklēt smalkus krāsu paņēmienus, lai saglabātu izskatu vieglu un atsvaidzinošu. Lieliski akcentēta siena vai apdare, mūsdienīgs sienas gleznojums viesiem skenēs virsmu ar intrigu sajūtu, kuru viņi nekad neaizmirsīs.

Vietējā dizaina salonā ir paraugu grāmatas, kurās jūs personīgi varat iepirkties ar faktiskajiem paraugiem (un daudzi pat ļaus jums izgriezt paraugu, lai ņemtu mājās). Šeit ir daži lieliski avoti kvalitatīva papīra pieejamībai tiešsaistē:

Tapetes vai sienas segumi gadu gaitā ir attīstījušies. Iepriekš no vienkārša papīra materiāla tas ir pārgājis uz augstas kvalitātes vinila apdari.

Sienu segumi / tapetes ir ruļļos, jūs tos neiegūsit par vienu kvadrātpēdu fona tapetes gabalu. Šī ruļļa izmērs ir parasts, ti, 57 kvadrātpēdas, kas ir Eiropas un metriski dubultā ruļļi, un 70 kvadrātpēdas, kas ir amerikāņu dubultā ruļļi.

Vairumā gadījumu tapetes / sienu segumus parasti izmanto kā marķieri uz noteiktas sienas sienas. Tas varētu izcelt marķieri aiz televizora vai aiz gultas, vai arī jūs nolemjat to izmantot vienai sienai telpā.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu neausto tapešu sienām ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet sienas neaustas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana