Neausto moderno tapešu dizains

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi moderni tapešu dizaini uk

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas, mūsdienīgas tapetes no Lielbritānijas LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX186-27155xLCWX186-27151s


Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas, mūsdienīgas tapetes projektē Lielbritānijā

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām neausto audumu izpārdošanām Apvienotajā Karalistē, pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Home Depot veikalā nepārdod tapetes; dažos veikalos ir pāris nolobama vai nūjiņa vai sezonas raksti. Tiešsaistē ir tūkstošiem paraugu, kurus var iegādāties pārskatīšanai.

Dizaina piezīmes:

* Tapetes ir pieejamas daudzās krāsās un modeļos.

* Daži ir noņemami, bet citi ir noņemami. Ir daži fona attēli, kurus var krāsot vai noturēt.

* Tapetes ir pieejamas papīra, vinila un auduma veidā.

* Daži no tiem ir mitrumizturīgi un būtu piemēroti vannas istabām.

* Pārbaudiet, vai fona tapetes nav mazgājamas, ja tās tiks uzstādītas intensīvas satiksmes zonā.

Šis raksts ir daļa no sērijas “Dizaina lēmumu atvieglošana mājas uzlabošanas projektos”. Šajā rakstā ir idejas un resursi, kas palīdzēs jums atrast labāko krāsu, faktūru un stilu, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumus par savu dizainu. Ar laba vēlējumiem jūsu projektam!

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno tapešu dizainparaugiem, ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet neaustas mūsdienu tapetes dizainus Lielbritānijā no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana