Neausti mūsdienu tapešu pārklājumi

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX185-1145x

LCWX185-1141s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi moderni tapetes segumi.

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neausto moderno tapešu pārklājumu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapešu dizains 2019. gadā ir saistīts ar dziļumu un faktūru. Ja jūs neesat liels krāsu cienītājs, tad teksturēti pelēki ir lieliska iespēja jums. Saglabājot jūsu krāsu shēmu klusu un vienkrāsas, tās istabai piešķirs tik nepieciešamo dziļumu un siltumu.

Sākot no aizņemtiem, sarežģītiem modeļiem līdz ikdienišķākiem svītrainiem rakstiem, faktūra ir atslēga, lai istabas sienas segumi justos atšķirīgāki.

Istabu krāsot parasti ir lētāk nekā tapeti, bet tapetes parasti kalpo ilgāk, tāpēc laika gaitā izmaksas izlīdzinās. Tomēr, ja jūs esat kāds, kurš ik pēc pāris gadiem rotā atkārtoti, sienas pārseguma ilgmūžība, iespējams, neuztrauc.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties tapetes vai krāsu, jūs saņemat to, par ko maksājat, izmantojot lētākas iespējas, parasti neizturot laika pārbaudi.

Lētas krāsas necaurspīdīgums parasti ir no apakšas, var būt nepieciešami trīs slāņi, nevis divi labākas kvalitātes, necaurspīdīgāki krāsas slāņi. Ja tiek izmantota lēta krāsa un vēlamajai apdarei ir nepieciešami vairāk kārtu, izmaksas bieži vien ir vienādas ar divām kvalitatīvas krāsas kārtām un, ja jūs maksājat dekoratoram, lai viņš paveiktu darbu, jūs galu galā maksāsit vairāk par viņu darbu. Ja izvēlaties krāsu, izvēlieties kvalitatīvu zīmolu: tas kalpos ilgāk, radīs labāku apdari un kopējās izmaksas nebūs daudz lielākas nekā tad, ja jūs izmantotu zemākas kvalitātes produktu.

Līdzīgi kā krāsas, lētas tapetes ir nekontrolējamas. Tas ir plāns un vairāk pakļauts bojājumiem. Dažos gadījumos, ja jūsu sienas nav pietiekami labā stāvoklī, lai krāsotu (bez atkārtotas apmešanas), tad ar kvalitatīvu, biezu tapetes sienas defekti tiks noklāti lētāk nekā apmetuma un krāsas izmaksas, un bez apgrūtinājumiem un haoss iesaistīts.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu neausto tapešu segumu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet mūsdienīgus tapešu pārklājumus no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana