Neausti mūsdienu tapešu uzņēmumi

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes firmas

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu tapetes firmas LCWX181-186 veicināšana 1000LCWX185-1122AxLCWX185-1121xLCWX185-1121sLCWX185-1121


Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes firmas

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām izpārdošanām moderno neausto tapešu uzņēmumos. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Domājiet par unikāliem botāniskiem izstrādājumiem; ne tikai tradicionālās ziedu tapetes ar atkārtotu rakstu, kas tās pārklāj. Tas vairāk ir veltījums dabā atrodamajam skaistumam - domājiet par skaistu pļavu, nevis ziedu pušķi. Apsveriet tapetes, kas vairāk izskatās kā akvareļa glezna, nevis ziedu pamata izdruka. Varat izmantot treknrakstu ar tādām krāsām kā dinamiska blūza, zaļumi, šķipsniņas, sarkanās krāsas un apelsīni vai, lai kaut ko mazliet mazāk drosmīgu, izvēlieties vairāk izslēgtu krēmu, ceriņu un mīksto toņu toņus.

Šāda veida dizains ir lieliski piemērots mākslas sienas veidošanai; pievienojot dabai un dabiskai formai pieskārienu. Ja krāsains ziedu noformējums nav domāts jums - ir pieejami daži skaisti botāniski iedvesmoti zīmējumi, kas ir pelēkā krāsā un neitrāli.

Krāsas ir labāks risinājums telpās ar augstu mitruma līmeni, jo atšķirībā no tapetes var iegādāties krāsas, kas piemērotas gan virtuvei, gan vannas istabai un var izturēt mitrumu un ir izturīgas pret pelējumu.

Ja jūs nolemjat izmantot tapetes vannas istabā, vislabāk ir pievienot flīzētu šļakatu virs izlietnes, lai pasargātu to no šļakatām. Drošāka iespēja ir sienas apakšējo daļu flīzēt un augšējo pusi papīrīt tur, kur ir mazāka iespējamība, ka tā izšļakstās, bet, ja tomēr nolemjat iziet visu, pārliecinieties, ka neveicat papīra pārāk tuvu vannai un lācim. paturiet prātā, ka, lai saglabātu šo augstas kvalitātes apdari, jums tas būs jāpār dekorē ik pēc pāris gadiem.

Numuri, kas ir pilnībā tapetes ar tapetes, atgriežas. Tas sākās ar objekta sienu, un tagad fona attēli atkal ir kļuvuši par tendenci. Šī atdzimšana nozīmēja, ka tagad uz ielas ir pieejami bezgalīgi toņi, raksti un faktūras. Digitālās drukāšanas attīstība ir pazeminājusi arī dizaina dizaina izmaksas, un pielāgotie attēli tagad ir pieejami kā fona attēli.

Svītriņas nekad nav datētas un tām ir iespēja uzlabot telpas proporciju izskatu, piemēram, horizontālās svītras var padarīt istabu plašāku, savukārt vertikālas svītras padara griestus augstākus. Mūsdienīgāki dizaini ir Farrow un Ball leoparda drukas papīrs ar nosaukumu Ocelot, kas izskatās daudz labāk, nekā izklausās.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet neaustus mūsdienu tapešu uzņēmumus no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana