Neaustas mūsdienu tapetes Keiptauna

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neausta, mūsdienīga tapetes apmetņa pilsēta.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neausto moderno tapešu apmetņu pilsētiņa LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX185-1134xLCWX185-1131s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neausta, mūsdienīga tapetes apmetņa pilsēta

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām izpārdošanām neausto moderno tapešu apmetņu pilsētā. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Domājiet par unikāliem botāniskiem izstrādājumiem; ne tikai tradicionālās ziedu tapetes ar atkārtotu rakstu, kas tās pārklāj. Tas vairāk ir veltījums dabā atrodamajam skaistumam - domājiet par skaistu pļavu, nevis ziedu pušķi. Apsveriet tapetes, kas vairāk izskatās kā akvareļa glezna, nevis ziedu pamata izdruka. Varat izmantot treknrakstu ar tādām krāsām kā dinamiska blūza, zaļumi, šķipsniņas, sarkanās krāsas un apelsīni vai, lai kaut ko mazliet mazāk drosmīgu, izvēlieties vairāk izslēgtu krēmu, ceriņu un mīksto toņu toņus.

Šāda veida dizains ir lieliski piemērots mākslas sienas veidošanai; pievienojot dabai un dabiskai formai pieskārienu. Ja krāsains ziedu noformējums nav domāts jums - ir pieejami daži skaisti botāniski iedvesmoti zīmējumi, kas ir pelēkā krāsā un neitrāli.

Ja vēlaties izvēlēties perfektu nokrāsu, tad jums ir piemērota krāsa. Daudzi krāsu zīmoli ļauj jums sajaukt perfektu nokrāsu, paņemt kādu priekšmetu vai krāsu paraugu uz vietējo DIY veikalu, un viņi to sajauks jums kā pasūtījuma darbu.

Krāsu shēmas noformēšana ar krāsu ir vieglāka nekā tapetes, pateicoties krāsošanas uzņēmumiem, kas izveido gatavas krāsu shēmas, kuras uzņemas risku, veidojot savu krāsu paleti. Viens no galvenajiem krāsas ieguvumiem ir tad, ja jūs sevi iedomājaties kā interjera dizaineru un kļūdāties, tas ir pietiekami viegli, lai pārkrāsotu savu kļūdu, turpretī tapetes labošanai prasa mazliet vairāk muskuļa un nokasīšanas.

pasteļa maisījuma krāsas moduļa krāsošanas tehnika

Izturība

Krāsas var viegli šķembot, un tās dažreiz būs jāpieskata. Telpās ar augstu mitruma līmeni ir jāizmanto ūdensnecaurlaidīga krāsa, lai novērstu bojājumus. Parasti telpa būs jāpārkrāso ik pēc 3–5 gadiem, dažreiz biežāk vietās ar intensīvu satiksmi. Tirgū ir jaunas krāsas, kuras varat berzt, ja bērns pie sienas piesprauž krītiņu vai kaut kas izlīst, jums nevajadzēs pārkrāsot sienu, negatīvie ir apdare - tā ir raupja un vizuāli mazāk patīkama.

Jūs varētu nedomāt, ka tapetes izturēs mājdzīvniekus un bērnu nodilumu un nodilumu, taču mūsdienu tapetes ir izturīgas un viegli tīrāmas. Tomēr tas ir labāk piemērots telpām, piemēram, ēdamistabām un guļamistabām, kur ir minimāls mitrums un mazāk pēdas, jo var būt grūti veikt tekošu remontu. Ja jums ir mājdzīvnieki vai mazi bērni, bet vēlaties tapetes, jūsu labākais risinājums ir tīrīšanas vinila šķirnes.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu neausto tapešu apmetņu pilsētas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet neaustas mūsdienu tapetes apmetņa pilsētu no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana