Neaustas mūsdienu tapetes Austrālijā

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes Austrālijā.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu tapetes Austrālijā

LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX184-29605xLCWX184-29601s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu tapetes Austrālijā

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neaustās modernās tapetes izpārdošanām Austrālijā. Lūdzu , pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Vara un zelta toņi ir vienkāršs veids, kā jebkurai telpai pievienot tūlītēju šarmu, un tie ir ļoti raksturīgi visos tapešu diapazonos; vai kā izteikts vara teksturēts papīrs, vai arī iestrādāts dizainā. Šādi silti metāli, piemēram, šie, nav bijuši populāri gadu desmitiem ilgi, taču tie ir atpakaļ un šoreiz jūtas tik svaigi. Vara un metāliskā zelta toņi sasilda mūsdienīgus tapetes un piešķir greznību, lai viegli paaugstinātu jebkuru vietu.

Iedomājieties satriecošas zelta tapetes ar ģeometriski baltu zīmējumu pāri tām - šāds izskats izraisīs ikdienas krāšņumu un art-deco garu - it īpaši, ja apvienojas ar neparedzētām krāsām un detaļām, piemēram, virs neona krāsotajām gultām. Varbūt acīmredzamākā atšķirība tapetes aizmugurē ir pastas klātbūtne vai trūkums. Lielākais vairums krājumā esošo sienas segumu tiek sagatavoti. Jūs aktivizējat šo rūpnīcā uzklāto līmi, uzklājot iepriekšēju ielīmēšanas aktivatoru vai iemērcot papīru ūdens teknē.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet neaustas mūsdienu tapetes Austrālijā no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana