Neaustas austi estētiskas tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustās mūsdienu estētiskās tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas estētiskas mūsdienu tapetes

LCWX181-186 promotion 1000LCWX185-1104AxLCWX185-1101As

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustās mūsdienu estētiskās tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu estētisko neausto tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Stripes piedzīvoja atgriešanos pie moderniem tapešu dizainiem 2019. Toņi ir vairāk izslēgti, nekā mēs iepriekš redzējām ar svītrainām tapetēm, taču tie izskatās tikpat asi. Ja vēlaties kaut ko padarīt jūsu sienas interesantāku, bet bez pārāk daudz krāsu, izvēlieties grafiski pelēku un baltu svītru. Ja vēlaties kaut ko jautrāku, bet ne pārāk acīmredzamu, apsveriet mūsdienu tapetes ar zaļām, rozā un baltām svītrām?

Tas jebkurai telpai piešķirs greznības, vienlaikus palīdzot ieviest krāsu (tā lieliski izskatīsies telpās, kurās ir klusums un neitrāls efekts). Strīpas arī rada saliktu sajūtu, kad tās apvieno ar mīkstiem neitrāliem līdzekļiem, kas ir lieliski piemēroti sildošas un aicinošas telpas izveidošanai.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu neausto tapešu estētisko izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet estētiskus neaustu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana