Neaustas mūsdienu Viktorijas laikmeta tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi mūsdienu viktoriāņu foni

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu viktoriāņu tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX184-29303xLCWX184-29306xLCWX184-29301s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas auskaru viktoriāņu tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām viktoriāņu neausto tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Runājot par riskiem, ar izteiksmīgām, krāsainām tapetēm, kas līdzīgas šeit attēlotajai telpai, jūs varēsiet ievest gandrīz jebkuru krāsainu priekšmetu un piederumu, kuru vēlaties, jo sajaukšanas un saskaņošanas debesis ir robeža.

Un, tā kā raksts šeit ir niecīgs, jums to nevajadzēs, lai to visu saliktu, smagas rokas vai pārāk piesātinātas nokrāsas. Faktiski ar tik uzkrītošu drukāšanu jūs pat varētu ienest klasiskā smilškrāsas dīvānu un pabeigt to ar koordinācijas spilveniem un nepārtrauktības mēģinājumiem. Tropiskā tēma ir vienmēr moderns interjeru izskats, piedāvājot dinamisku un atsvaidzinošu dizainu, kas lieliski piemērots mūsdienu telpām. Šī jaunā tumšo tropisko tapešu kolekcija ir lieliski piemērota jūsu vasaras dekoru atjaunināšanai, vedot jūs uz siltu vasaras nakti ar dziļiem, bagātīgiem toņiem. Sākot no dziļi zilas un purpursarkanas līdz klasiskākām zaļām nokrāsām, dizainparaugi piedāvā unikālu tropisko ainu uzņemšanu, atgādinot jums par vasaras vakariem, kurus nekad nevēlaties aizmirst.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu viktoriāņu tapešu ražotājiem un piegādātājiem, kas laipni lūgti vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet mūsdienīgas viktoriāņu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana