Neausti mūsdienu krāsojami fona attēli

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi moderni krāsojami tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu krāsojamas tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX184-29206xLCWX184-29201s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu krāsojamas tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neausto, moderno, krāsojamo tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Stripes piedzīvoja atgriešanos pie moderniem tapešu dizainiem 2019. Toņi ir vairāk izslēgti, nekā mēs iepriekš redzējām ar svītrainām tapetēm, taču tie izskatās tikpat asi. Ja vēlaties kaut ko padarīt jūsu sienas interesantāku, bet bez pārāk daudz krāsu, izvēlieties grafiski pelēku un baltu svītru. Ja vēlaties kaut ko jautrāku, bet ne pārāk acīmredzamu, apsveriet mūsdienu tapetes ar zaļām, rozā un baltām svītrām?

Tas jebkurai telpai piešķirs greznības, vienlaikus palīdzot ieviest krāsu (tas lieliski izskatīsies telpā, kas mēdz būt klusa un neitrāla). Strīpas arī rada saliktu sajūtu, kad tās apvieno ar mīkstiem neitrāliem līdzekļiem, kas ir lieliski piemēroti sildošas un aicinošas telpas izveidošanai.

Tapetes var būt biedējošas pirkt, apņemties un pakārt. Bet, kad jūs to izdarījāt pareizi, tas patiešām PADARA istabu. Ja esat nokavējis mūsu neseno ierakstu par tā ietekmi telpā, noklikšķiniet šeit, lai lasītu vairāk. Tas ne tikai nodrošina lielu modeli, kas rada triecienu, bet tas faktiski arī atvieglo pārējās telpas noformēšanu, jo jums ir raksts, krāsa, motīvs vai dizains, kas vada pārējo istabu. Dažus gadus atpakaļ mēs meklējām internetu, apkopojot dažus no mūsu iecienītākajiem avotiem (gan tos, kurus mēs atkal un atkal izmantojam, gan dažus, kas mums bija jauni), taču daži no modeļiem tika pārtraukti, daži ieviesti. Lai tirgū parādītos tik daudz jaunu amatnieku, kas veido skaistus izdrukas, kas mums patīk, mēs iedomājāmies, ka ir pienācis laiks atjaunināt roundup un izcelt dažus no mūsu iecienītākajiem materiāliem masveidā. Cilvēki, šeit ir 402 no mūsu iecienītākajiem fona attēliem alfabēta secībā. Paņemiet mani tikai to, kas jums bija nepieciešams ceturtdienas rītā.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno krāsojamo tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas mūsdienu krāsojamas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana