Neaustas mūsdienu ziedu tapetes uk

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu ziedu tapetes Lielbritānijā.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas, modernas ziedu tapetes Lielbritānijā LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX186-27113xLCWX186-27111s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu ziedu tapetes Lielbritānijā.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārāko neausto moderno ziedu tapešu izpārdošanām Lielbritānijā. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

15 krāšņas vannas istabas tapetes dizaina idejas

Sienas vannas istabā ir tās enerģijas un gaisotnes izlemjēji, kas tajā vietā dominēs. Pareiza vannas istabas flīžu izvēle var būt grūts bizness, un tas noteikti var radīt jums daudz nepatikšanas, kad vēlēsities pārveidot vannas istabu. Tātad, ja jūs nevēlaties apnikt ar vienkāršas vannas istabas flīžu izvēli un tā vietā jūs vēlaties izvēlēties drosmīgāku un uzdrīkstēšanos dekoratīvu elementu jūsu vannas istabā, jums vajadzētu doties uz jūsu vannas istabas fonu. Vannas istabas tapetes ir radoša un jautra siena, un tā izvēlas jūsu vannas istabas fonu. Vannas istabas tapetes pievienos jūsu vannas istabai noteiktu identitāti un stilu, kā arī uzlabos tās estētiku. Apskatiet zemāk redzamās 15 vannas istabas tapetes idejas, kas jums var kalpot par iedvesmu. Izbaudi!

1. Uzmundrinošs suņa motīva fona attēls

Šai vannas istabai ir nostaļģiska un lauku noskaņa, un, pateicoties omulībai, šī romantiskā tapetes saldais izskats ir pateicoties.

2. Bēšs vannas istabas fons

Šai vannas istabai ir nopietns un moderns lauku pieskāriens, pateicoties šai skaistajai un modernajai smilškrāsai fonai ar ziedu akcentiem. Šīs greznās tapetes nodrošina vannas istabu ar izsmalcinātu eleganci un elegantu stilu.

3. Melnbaltu svītru fona attēli

Svītriņas var vizuāli palielināt vietu, tāpēc, ja jums ir neliels vannas istabas gadījums, melnbalti svītraini tapetes var darboties, lai jūsu vannas istabai nodrošinātu optisku ilūziju par lielāku vietu, turklāt tā izskatās īpaši moderna un eleganta.

4. Zilas un ziedu kompozīcijas fona attēli

Ieliktņu modelis bieži tiek saistīts ar lauku un vintage stilu, un tas parasti attiecas uz šāda veida interjeriem. Tātad, ja jūs drīzāk vēlaties vannas istabu ar romantisku valsti, jūtieties, ka uzvaras izvēle ir raibs tapetes.

5. Šiks polka Dot fona attēls

Kurš nemīl polkapunktus? - Tie ir vienkārši krāšņi un spēj nodrošināt ikvienu interjeru ar īpaši dinamisku un dzīvespriecīgu izskatu. Šīs bagātīgās smilškrāsas tapetes ar tumšiem polka punktiem darbojas kā īsts fokusa punkts šajā elegantajā vannas istabā.

6. Jauki zili ziedu fona attēli

Baltas un zilas tapetes ar atsvaidzinošu izskatu noteikti var nodrošināt jūsu vannas istabu tīru un svaigu. Nelielais ziedu raksts patiesībā ir bagāts ar faktūru un var radīt patiešām jautru un jautru gaisotni vietā.

7. Elegantas svītras fona attēli

Svītrotās sienas pieskāriens šajā interjerā noteikti ir svarīgs un redzams, tas piešķir šai elegantai vannas istabai elegantu un skaistu izskatu.

8. Augļu fona attēli

Šīs vannas istabas augļu izskats ir saistīts ar košām, krāsainām tapetēm ar siltām un ekstāzes krāsām. Šī ir lieliska akcenta siena, kas šai vannas istabai piešķir dzīvīgu un modernu izskatu.

9. Zaļās tualetes tapetes

Šīs svaigi zaļās tapetes nodrošina šo zemniecisko vannas istabu ar vintage un atsvaidzinošu sajūtu.

10. Gucci fona attēli

Ja vēlaties kļūt drosmīgs un izveidot super modernu un modernu vannas istabu, Gucci tapetes noteikti palīdzēs jums izveidot super modernu un mūsdienīgu izskatu vannas istabā.

11. Kartes fons

Tas ir patiešām foršs un drosmīgs paziņojuma fons. Dekorēšana ar kartēm ir jauna tendence, ko izmanto mūsdienīgā un mūsdienīgā interjerā.

12. Tapetes ar retro svītru

Retrās svītras ar siltām un ekstātiskām krāsām rada siltu un draudzīgu atmosfēru šajā vēsajā vannas istabā ar vintage sajūtu.

13. Rose Sprig tapetes dizains

Noteikti vintage ziedu tapetes darbojas, lai vannas istabā radītu romantisku un skaistu izskatu. Šīs īpašās ziedu tapetes ar košām krāsām šai vannas istabai piešķir skaistu un nostalģisku sajūtu.

14. Vintage ziedu tapetes

Šīs ir patiešām dinamiskas un romantiskas tapetes ar sarkanām rozēm, kas šajā vannas istabā noteikti pieliek nostalģisku un lauku noskaņu.

Šādi vintage tapetes, piemēram, šī, var radīt daudz dzīves vienkāršā vannas istabā. Dzīvīgajiem un ekstātiskajiem modeļiem šajā vienkāršajā baltajā vannas istabā ir milzīga loma.

Vai jūs izvēlēsities fonu savai vannas istabai? Kurus no šiem dizainparaugiem jūs uzskatāt par burvīgiem? Skatiet citas vannas istabu idejas vietnē 15 gaišas un gaisīgas vannas istabas dizaina idejas.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno ziedu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet neaustas mūsdienu ziedu tapetes uk no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana