Non Woven Modern Dollhouse Wallpaper

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austas modernas leļļu mājas tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Non austi moderna leļļu namiņš tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX183-30705xLCWX183-30704xLCWX183-30701s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Non austi modernu leļļu namiņš tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neausto, moderno leļļu mājas tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Pēdējo gadu laikā turpinot gūt vilci, palmu lapas joprojām ir lieljaudas tapešu tendence, kas turpinās arī 2019. gadā. Mūsdienu fona attēlos tiek ieviestas jaunas faktūras un detaļas, un plaukstas sarežģītās detaļas rada šiks iespēju. Ar plaukstu apdrukātas tapetes ir pieejamas visu veidu dizainos - neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat kaut ko vīrišķīgāku, košu un drosmīgu vai nomierinošu.

Palmu frontām nav jābūt visu 70. gadu iedvesmai. Mēs mīlam to dziļumu un mājīgumu, ko palmu fona attēls ar melnu fonu piešķir telpai, un vieglo gaisīgumu, ko nodrošina balts papīrs ar treknām zaļām plaukstām. Izvēloties dzīvokli vai teksturētu dizains ir par personīgo stilu. Kopumā fakturēti raksti piešķir telpai nejaušāku izskatu, turpretī plakanas konstrukcijas sienas var padarīt rafinētākas. Teksturēti tapetes var piešķirt sienai zināmu dimensiju un lieliski paveikt nepilnību novēršanu. Dažus teksturētus fona attēlus var krāsot, lai iegūtu monohromatisku izskatu. Faktisko faktūru fona attēli parasti ir mazāk detalizēti nekā plakani. Izmantojot plakanus fona attēlus, jums ir iespējas smalki noformēt dizainu un izrotājumus, piemēram, metāliskus, spīdīgus vai vizlas efektus. Ja jūsu sienās ir nepilnības, bet dodat priekšroku plakanu tapešu izskatam, sienas pamatnes izmantošana kā pamata slānis var sniegt jums nepieciešamo papildu pārklājumu.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto moderno leļļu māju tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas mūsdienu leļļu mājas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana