Neaustas mūsdienu Ziemassvētku tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu Ziemassvētku tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu Ziemassvētku tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX184-29405x

LCWX184-29401s

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu Ziemassvētku tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neausto, moderno Ziemassvētku tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kaut arī mēs neesam tie, kas iesaka iespiestus sienas gleznojumus, ir kaut kas sakāms par šeit attēloto tapešu negaidīto un intīmo pievilcību, jo tā lepojas ar brīnišķīgu daudzveidīgu ēku un augļu kolāžu, lai iegūtu izcilu unikālu, grafisku fonu, ko neviens cits būs.

Galvenais, lai tas darbotos, ir atkal meklēt smalkus krāsu paņēmienus, lai saglabātu izskatu vieglu un atsvaidzinošu. Lieliski akcentēta siena vai apdare, mūsdienīgs sienas gleznojums viesiem skenēs virsmu ar intrigu sajūtu, kuru viņi nekad neaizmirsīs.

Jā, fona attēlu izvēle var būt drausmīga, taču dodiet sev laiku, lai izmantotu tik daudz tapešu grāmatu, cik jūs varat atrast. Ir pieejami daudzu veidu sienu pārklājumi. Katram no tiem ir nepieciešams nedaudz atšķirīgs sagatavošanas, pielietošanas un apdares darbs pēc tā īpašībām:

Standarta dokumenti ir lēti un parasti ir viegli pakārt. Tikai esiet piesardzīgs un nevelciet papīru pārāk stipri, novietojot un pārvietojot lapas uz sienas.

Ar vinila pārklājumu papīram ir pamatne un papīra virsma, kas ir noslēgta ar šķidru vinilu. Šis blīvējums padara sienas pārklājumu mazgājamu, kas nozīmē, ka varat to droši sūkļot ar ziepjūdeni. Cietie loksnes vinila sienas pārklājumi sastāv no vinila, kas piesiets auduma vai papīra pamatnei. Šie sienu pārklājumi ir visizturīgākie, izturīgākie pret traipiem un beržami, un tie ir lieliska izvēle virtuvēm. Vinila ir labākā izvēle tapešu pakaramajam. Tie ir ne tikai vienkāršākais pakarināmo sienu apdares veids, bet arī ar tiem ir viegli sadzīvot - tie ir izturīgi, augsnes izturīgi un viegli tīrāmi. Tos ir pat viegli noņemt. Folijas un Mylars ir laba izvēle mazām telpām ar nelielu dabisko apgaismojumu vai bez tā. Tomēr sienas virsmai jābūt gandrīz ideālā stāvoklī, jo tapetes spīdīgās virsmas akcentē visas nepilnības.

Siena audums, kaņepes un citas papīra drānas ir ar bagātīgu faktūru, austiem segumiem ar laminētu papīra pamatni. Visas ir labas izvēles iespējas, lai segtu sienas, kas nav ideālas, bet tās ir dārgas un samērā grūti pakārt. Flokētiem papīriem ir paaugstināti samtaini raksti un tie ir laba izvēle sienu pārklāšanai ar nelielām virsmas nepilnībām. Mazgājamas saimes ir vieglāk uzstādīt nekā nemazgājamas, taču tās ir dārgas, un parasti to uzstādīšana prasa profesionālu palīdzību.

Divas galvenās atšķirības sienu segumu aizmugurē un tas, ko tās jums varētu nozīmēt, ir.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto mūsdienu Ziemassvētku tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas mūsdienu Ziemassvētku tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana