Neaustas mūsdienu Anaglypta tapetes

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži tiek atkārtotas metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām.Neusti austi mūsdienu anaglypta tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas mūsdienu anaglypta tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX193-9503x

LCWX185-1108s


Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas mūsdienu anaglypta tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no aktuālajām neausto mūsdienu anaglypta tapešu izpārdošanām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Arvien vairāk raizējoties par apkārtējo vidi, ikviena darba kārtībā ir paaugstināts ilgtspējīgu produktu ražošanas līmenis un centieni kļūt videi draudzīgāki. Tapešu ražotāji to atzīst, un mūsdienu tapešu klāsts sāk raksturot videi draudzīgu ražošanu, kas ir mazāk kaitīga un videi tikpat nekaitīga.

Arvien vairāk tapešu ir pieejams drukātā veidā uz pārstrādāta papīra ar tinti uz ūdens bāzes, padarot tos daudz mazāk kaitīgus videi. Kā interesanta alternatīva standarta tapešu idejām jums ir arī iespēja izvēlēties tādus materiālus kā veļa, aploksne un bambuss.

Sienu segumu nomaiņa ir ātrs un ērts veids, kā atjaunināt istabu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties krāsot, tapetes vai abu kombināciju, jums ir jāņem vērā vairākas lietas.


Vannas istabas un ģērbtuves ir piemērotas radošumam. Ja ir krāsa vai izdruka, kas jums patīk, bet kuru pārāk baidāties izmantot lielā telpā, piemēram, viesistabā, apakšējā stāva cilpa vai paziņojuma siena vannas istabā var nodrošināt perfektu vietu krāsas uzplaiksnījumam vai bonkeru fonam raksts.

Mūsdienu tapetes ir salīdzinoši izturīgas, taču tās nav vislabāk piemērotas telpām ar augstu mitruma līmeni, piemēram, virtuvēm un vannas istabām. Tapetes mēdz atdalīties no sienas mitrās vietās, ir iespējams nomainīt bojātās sekcijas, taču ir grūti panākt labu saderību pat tad, ja oriģinālajai partijai ir papildu ruļļi, jo saules gaisma papīru būs izbalējusi pārējās vietās . Daudzos gadījumos visa istaba / siena būs jāpielāgo atkārtoti, lai panāktu nevainojamu apdari.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto mūsdienu anaglypta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas mūsdienu anaglypta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana