Mūsdienu tapetes no neaustiem Midcentury

Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustas vidus gadsimta modernas tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Mūsdienu tapešu sērija

● Ietilpst moderns raksts un smalks spīdums

● greznas faktūras neaustas tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Neaustas vidēja izmēra tapetes LCWX181-186 veicināšana 1000

LCWX186-27142xLCWX186-27141s


Mazais astoņstūra dizains atdarina austās niedres, kas pēdējos gados bija populāras koka krēslu sēdekļiem un kuras bieži atkārtoja metālā vai audumā citām dekorēšanas vajadzībām. Neaustie gadsimta vidus mūsdienu tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu vidējā izmēra tapešu izpārdošanām, ko neaustiem gadsimta vidum izmantojat. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā noņemt tapetes no drywall

Ja jums ir drywall sienas, jums jābūt uzmanīgam, lai jūs tos nesausinātu. Jaunākas tapetes var vieglāk noņemt. Jūs, iespējams, pat varēsit to noņemt, neizmantojot ķīmiskas vielas vai īpašus instrumentus. Tomēr visiem tapetes veidiem jums būs nepieciešams vismaz dažus nomizot ar rokām.

Jums būs nepieciešama kāda gleznotāja lente, plastmasas vāki vai tarps, vērtēšanas rīks, tapešu noņemšanas auduma loksnes, spainis un sūklis, kompresijas smidzinātājs vai aerosola pudele, ķīmisko tapešu noņēmējs (vairumā gadījumu), pieeja karstam ūdenim un skrāpis. Jums varētu būt vajadzīgas arī kāpnes vai krēsls.

1. Sākumā notīriet sienas un istabu un visu pārklājiet ar plastmasu, lai aizsargātu jūsu māju. Jaunākas tapetes ir noņemamas, kas nozīmē, ka varat tās noņemt tikai ar skrāpi, nepievienojot ķimikālijas vai ūdeni.

2. Nogrieziet tik daudz vaļīgu tapešu gabalu, ko varat, un pārejiet uz papīra noņemšanu un sausu nokasīšanu, lai pēc iespējas vairāk noņemtu no tā. Atskrūvējiet stūrus ar skrāpi vai špakteles nazi un pēc tam noņemiet tapetes aptuveni 15 grādu leņķī.

3. Noņemiet atlikušo fonu, izveidojot tajā mazus caurumus, izmantojot fonu vērtēšanas rīku. Nespiediet pārāk stipri, lai nesabojātu zem tā esošo ģipškartonu.

4. Ja jums ir kādas spītīgas tapetes, kuras vienkārši neuzbāzīsies, pārejiet pie tapešu noņemšanas loksnēm. Mērcējiet tos spainī, lai tos piesātinātu, un izmantojiet karstu ūdeni. Tas atvieglos līmes atslābināšanu zem tapetes.

5. Izņemiet tapetes, noņemot loksnes no kausa, uzmanīgi izvelciet tās un uzlieciet uz sienas, sākot no stūra. Malām jābūt pieskaramām, bet nepārklājamām.

6. Kad esat pabeidzis, izsmidziniet loksnes ar vienmērīgu ķīmisko noņēmēju slāni. Gan nesajauktam, gan gatavam šķīdumam jūs varat vai nu pārvietot maisījumu uz kompresijas smidzinātāju, lai to ātrāk uzklātu, vai arī izmantot smidzināšanas pudeli, lai mērcētu loksnes.

7. Atstājiet loksnes apmēram pusstundu uzsūkties uz sienām. Pēc tam jums nevajadzētu būt problēmai, noņemot fonu. Vienkārši nokasiet to, kas palicis pāri.

Kā noņemt vecās krāsotās tapetes

Labākais veids, kā noņemt vecās, pārkrāsotās tapetes, ir to novērtēt, ļaut tām iemērkt un nokasīt. Jums var nākties nomainīt zemāk esošo ģipškartonu, ja tapetes ir pārklātas ar daudziem krāsas slāņiem.

Jums būs nepieciešams tapešu vērtēšanas rīks, tīrīšanas aerosols, sūklis, puss, smidzināšanas pudele un kasīšanas rīks. Vērtēšanas rīks ir mazs rokas instruments ar dažiem maziem rotējošiem riteņiem ar maziem zobiem. Tas apstrādā tapetes, nesabojājot virsmu zem tām. Smidzinātāju var aizstāt ar etiķa un ūdens 1: 1 maisījumu.

To var izdarīt šādi:

1. Pārklājiet mēbeles ar starpliku un pārvietojiet mazākus priekšmetus no istabas vai uz centru. Ir svarīgi zināt, kāda veida krāsa ir izmantota. Lai to uzzinātu, ar dvieli noberziet dažus nagu lakas noņēmējus uz krāsas. Ja tas nokrīt uz dvieļa, tas būs latekss. Ja nē, tas būs uz eļļas bāzes. Lateksu ir vieglāk noņemt, jo tas šķīst ūdenī.

2. Pāris reizes palaidiet vērtēšanas rīku virs sienām, lai caurdurtu fonu. Ja jums šī rīka nav, izmantojiet Brillo spilventiņu.

3. Sāciet ar 4 x 4 pēdu laukumu. Mērcējiet vai tvaicējiet sienas. Vai nu izmantojiet tvaikonis pa vietu, kuru ieguvāt, vai arī ar noņemšanas šķīdumu zem sienas tapešu laukuma. Pārliecinieties, ka teritorija ir kārtīgi iemērc. Ja tvaicējat, lēnām pārvietojiet tvaikoņa sildvirsmu virs iedalītajām vietām, pārbaudot, vai tvaiks iesūcas cauri. Lai uzsūktu, izmantojiet izsmidzināšanas pudeli un sūkli caur fonu, pēc tam pagaidiet dažas minūtes. Sāciet papīra vilkšanu nost no viena stūra. Mitrajam papīram vajadzētu izkrist sloksnēs. Ja tā nenotiek, tvaicējiet vai iemērciet to vēlreiz.

4. Kad papīrs sāk nokrist, izmantojiet plastmasas špakteles nazi, lai to pilnībā noņemtu.

5. Turpiniet vērtēt un uzklāt šķīdumu uz citām sienas vietām, līdz esat noņēmis lielāko daļu tapetes un ar rokām nokasījis visstingrākos gabalus. Tās var izkrist mazās sloksnēs.

6. Pabeidziet, mazgājot sienas. Ja sienas daļas ir nokritušas vietām, jums šīs vietas būs jānoslīpē un jāpielīmē ar lāpstiņu vai koka špakteli, lai tā atkal būtu laba.

Kā noņemt tapetes līmi:

Lai noņemtu tapetes līmi, jums ir nepieciešams starpnieks, krāsotāja lente, cepamā soda, šķidrās trauku ziepes, spainis un pieeja ūdenim, sūkļi, gumijas cimdi, špakteles nazis, lupatas, miskastes un, iespējams, etiķis vai komerciāls tapešu noņēmējs. Nekad nelietojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, jo tie var saskrāpēt tapetes pārklājumu.

1. Sāciet ar telpas sagatavošanu. Pārvietojiet pēc iespējas vairāk mēbeļu no istabas vai uz istabas centru, ja nevarat tās izkustināt. Nosedziet grīdu ar starpliku un elektrības kontaktligzdas, ventilācijas atveres un gaismas slēdžus ar krāsotāja lenti. Mēs arī iesakām telpā izslēgt elektrību, lai tā būtu droša.

2. Pagatavojiet tīrīšanas šķīdumu, sajaucot karstu ūdeni ar šķidrām trauku ziepēm un pievienojiet ēdamkaroti cepamā soda.

3. Pievienojiet etiķi maisījumam, ja, uzklājot šķīdumu uz sienām, līme neizdalās viegli. Optimālā proporcija ir tasi (ideālā gadījumā baltā) etiķa un galonu ūdens. Ja līme ir īpaši spītīga, jums, iespējams, būs nepieciešams komerciāls tapešu noņēmējs, bet vispirms izmēģiniet ar etiķi. Mēs iesakām uzvilkt cimdus.

4. Nedaudz saplēšot tapetes un pirms izsmidzinot tos uz tapetes, pagatavojiet etiķa un ūdens šķīdumu.

5. Pagaidiet 30 minūtes un lēnām noņemiet papīru no sienas.

6. Ar mitru sūkli berzējiet šķīdumu uz sienas daļas. Darbu veiciet nelielās daļās - apmēram 4 ′ x 4 ′ -, lai līmi varētu noņemt, kamēr tā ir mīksta. Ļaujiet tīrīšanas šķīdumam dažas minūtes iesūkties, pēc tam noslaukiet līmi ar lupatu vai notīriet to ar špakteles nazi. Atkārtojiet procesu visā telpā, līdz esat noņēmis visu līmi.

7. Izmantojot mitru, tīru lupatu, noslaukiet tīrīšanas šķīdumu no sienām un nosusiniet tos ar citu tīru lupatu.

8. Atveriet visus logus un durvis, lai izvadītu telpu. Pirms sienu krāsošanas nogaidiet vismaz 24 stundas, lai pārliecinātos, ka tās ir pilnīgi sausas. Viņiem jābūt gludiem. Ja neplānojat krāsot, noņemiet starpliku un gleznotāja lenti un pārvietojiet mēbeles atpakaļ.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas neausto midcentury moderno tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet neaustas midcentury modernās tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana