Mājas > Jaunumi > Saturs

Tapetes idejas Jūsu pulverim

Jul 26, 2017

Tapetes idejas Jūsu pulverim


Dažu pēdējo nedēļu laikā mēs esam parādījuši tapetes atjaunošanos un to, kā tā atkal ir atradusi labu gan māju īpašniekiem, gan interjera dizaineriem. Vai tā būtu skaista guļamistaba, kas pārklāta burvīgā Woods tapetē, vai tapetes izmantošana virtuvē, vienkārši nav vietas, kur tapetes vairs nav aizliegtas. Un pulvera telpa ir lieliska vieta, lai izmēģinātu dramatisku tapešu papildinājumu, kas rada viesiem lielisku vizuālo ietekmi. Daudzas pulvera telpas nav lielākas par skapi, padarot tās ideāli piemērotas žilbinošam fona eksperimentam.


Tā kā pulvera telpa bieži vien ir mazākā telpa mājās, tā ļauj jums izmantot tapetes plašā veidā bez jebkādiem traucējumiem. No krāsainajiem līdz elegantiem un no drosmīgajiem līdz nepietiekamajam, šeit apskatīsim 20 no labākajiem pulvera telpām, kas ietvertas tapetē!


Krāsas šļakatas


Kaut arī mūsdienu interjers atturas no ekspansīvas krāsas izmantošanas, sienas tapešu pulveris ir acīmredzams un drosmīgs izņēmums. Jūs varat izmantot diezgan daudz jebkuras jūsu izvēlētās krāsas, un, izmantojot fonu, ir papildu priekšrocība uzaicināt modeli telpā. Izlase, piemēram, izsmalcināts Fornasetti malahīta tapetes, kas ir zaļā vai regāla zelta dzeltenā fonā, var piepildīt istabu ar patīkamu krāsu, vienlaikus saglabājot to sarežģītu. Spēcīgas krāsas darbojas ārkārtīgi labi pulveru telpās ar retro, Vidusjūras vai bohēmijas stiliem.


Vai vēlaties pievienot pulvera telpu sienām koi zivis? Varbūt vēlaties klasisko un mūžīgo melnbalto izskatu? Vai arī jūs esat viens no tiem, kuri vienkārši nevar darīt bez grāmatām vannas istabā ?! Nu, tapetes var dot visu šo un visai daudz vairāk pulvera telpai ar vieglumu. Faktiski, bibliotēka iedvesmoja tapetes ātri kļūst par vienu no populārākajām izvēli mazām pulvera telpām un vannas istabām. Tie, kas dod priekšroku elegantākiem un izsmalcinātākiem tematiem, var izmēģināt dabu orientētus modeļus un tos, kuriem ir abstrakts dizains.