Mājas > Jaunumi > Saturs

Padomi, kā iegādāties lieliskas tapetes Jūsu istabā

Aug 23, 2017

Padomi, kā iegādāties lieliskas tapetes Jūsu istabā


Apmeklējot tapetes mazumtirgotāju Toronto vai jebkurā citā pilsētā, jūs atradīsiet, ka tie ir vienlīdz svarīgi visu veidu tapetēm - gan vienkāršiem, gan augstas apdares materiāliem.


Šeit ir daži faktori, kas jāapsver, izvēloties savas istabas fonu.


Krāsas istabā


Izvēloties telpas fona attēlus, vienmēr jāapsver krāsas, kas jau atrodas šajā telpā. Ikreiz, kad jūs meklējat tapetes, jums ir jāapsver katras konkrētā numura krāsas krāsa.


Mēbeļu veids


Ir daudz dizainu, piemēram, mūsdienu dizainu, klasisko dizainu, Indijas dizainu, ķīniešu dizainu un daudzus stilus no visas pasaules. Šie dizaini piešķir jūsu istabai īpašu tēmu, un, ja jūsu fons atbilst šai tēmai, tas palielina skaistumu.


Materiālu izvēle


Atkarībā no izmantošanas veida un veida, kādā jūs varat nokļūt telpā, varat izvēlēties fonu. Ir daudz iespēju, sākot ar ļoti dārgu mazgājamo tapešu tipu apgabaliem ar lielu apmeklētāju skaitu, kur ir lielākas izredzes iegūt netīrus ļoti plānus tapetes, kas ir ļoti viegli bojātas, bet ir lētas.


Tapetes izmērs


Atkarībā no tapetes lieluma, jūs varat noteikt fona budžeta limitu, ko varat atļauties. Gadījumā, ja jums ir 100 ASV dolāru budžets un ir piecu kvadrātmetru platība, vislabāk varat nopirkt tapetes aptuveni par $ 20 par kvadrātmetru. Labāk ir noteikt tapetes un budžeta laukumu, pirms jūs pat iziet cauri opcijām