Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu Top 5 izvēle jūsu zēns un meitenes istaba Wallpaper

Aug 01, 2017

Mūsu 5 labākās izvēles iespējas jūsu zēniem un meitenēm


Bērna vai meiteņu istabas projektēšana var būt aizraujoša un sarežģīta. Jums ir jāpārliecinās, ka jūs atradīsiet līdzsvaru starp jūsu budžetu un dizaina stilu ar lietām, ko viņi mīl un ar ko satraukti. Jūs arī vēlaties izvēlēties izskatu, kas ir stilīgs un tiek uzskatīts par vēsu. Eade's Wallpaper & Fabric mēs ik dienas nodarbojamies ar tapetēm, robežām un audumiem, un mums ir plašākā izvēle jūsu bērnu istabā, kā arī cenu punktu iespējas, lai apmierinātu jūsu budžetu.

Mēs nolēmām izvēlēties mūsu piecus iecienītākos zēnu un meiteņu tapešu dizainus, kas, mūsuprāt, ir lieliski jebkuram bērnu istabā. Ar tādiem dizainparaugiem, kā arī jums būs vairākas izvēles iespējas, kā arī ražotāji.

Tagad mēs varam iet cauri un izvēlēties „tipiskās” princeses tapetes vai pat celtniecības zonas tapetes jūsu bērnu istabām, bet mēs domājam mazliet ārpus kastes. Nekas nepareizi ar iecienītāko Disney princese, Mickey Mouse, Cars, Disney rakstu tapetēm vai Nascar fonu utt., Bet pieņemsim vēl vienu leņķi. Ievietosim jūsu bērnus tēmās, ko vēlaties izrotāt, pievienojot personību, ko viņi mīl savā istabā.

Sāksim ar jūsu bērnu interesēm, ko viņiem patīk, ko viņi vēlas darīt? Izvēlieties pāris lietas. Tas dod jums pāris iespējas strādāt, nevis jums ir jācīnās tikai ar vienu lietu. Vai tas ir kaut kas, ko jūs vēlaties, lai viņi pāriet vai jūs esat gatavi to mainīt pāris gadu laikā. Padomā par to. Tad domāsim krāsas. Kāda ir jūsu bērnu mīļākā krāsa? Meitenes mēdz pieturēties pie rozā un lavandas, zēniem, labi, parasti zilā vai zaļā krāsā. Pārliecinieties, lai pievienotu papildu krāsas, lai atvieglotu piekļuvi jums. Mūsu ieteikumus mēs nedaudz sajaucam.

Šie 5 labākie izvēle katram zēnam un meiteņu istabai sniegs ieteikumus jūsu bērnu istabas dekorēšanai un tverēs tēmu, krāsu shēmu, personību, intereses, kādas var būt jebkurš bērns, kā arī būt liels hit ar saviem bērniem, kā arī jums. .