Mājas > Jaunumi > Saturs

KĀ LIETOT WALLPAPER JŪSU LIVINGROOM HOME

Nov 13, 2017

KĀ LIETOT WALLPAPER JŪSU LIVINGROOM HOME


Tapetes var būt grūts, lai iegūtu tiesības. Tas var izskatīties pārāk uztraukts, padarīt telpu mazāku, un izskatās briesmīgi, ja sienas apmetuma darbs nav pilnīgi gluds. Neskatoties uz visiem šiem faktoriem, mēs joprojām atbalstām skaisti tapešu sienu! Lasiet tālāk, lai atrastu mūsu galvenos padomus par to, kā izmantot jūsu mājas fona tapetes ar vēlamajiem rezultātiem.


Izvēlieties savu sienu


Kaut kas daudziem cilvēkiem nepareizi ir jūsu tapetes izvietojums. Tas var būt vilinoši izveidot drosmīgu paziņojumu un tapēt visu telpu, bet tas var būt ļoti sarežģīts, lai iegūtu tiesības. Ja izvēlaties smalki izdrukātu vai teksturētu tapeti, un telpa ir pakļauta daudz dabiskai gaismai, tad tas visticamāk strādās. Tomēr mēs vēlamies pievērsties tapešu veidošanai tikai vienai iezīmei vai alcove, lai izvairītos no ilūzijas, ka jūsu istaba ir tumšāka un mazāka nekā faktiski.


Uzmanīgi apsveriet sienu, ko domājat tapsēšanai. Cik daudz gaismas sienas nokļūst no logiem? Ja jūs domājat izmantot ēkas slēpto stūri, kas vienmēr ir ēnā, pārliecinieties, ka izvēlaties vieglāku, minimālu dizainu. Ja jūsu izvēlētā siena ir labi apgaismota, var darboties aizņemts un tumšāks fons, un var pat padarīt lielu telpu patīkamāku. Apgaismojums ir svarīgs apsvērums arī tad, ja izvēlaties spīdīgu vai matētu dizainu. Padomā par to, kā gaisma atsitīsies no papīra.


Mēs īpaši mīlam ideju tapēt alcoves, skursteņu krūtis vai sienas ar gultu vai dīvānu.


Izveidojiet perfektu bāzi


Nav nekas sliktāks par vienkrāsains un bedrains tapetes, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu sienas būtu gatavas papīram. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētās sienas, kuras vēlaties papīra, ir gludas un tīras, un ka tās pirms gruntēšanas ir gruntētas. Pirms jūsu sienu gruntēšanas būs nepieciešams aizpildīt un noslīpēt šķeldas, plaisas vai caurumus. Ja iespējams, izvēlies svaigi apmestas sienas, kurām nepieciešama minimāla aprūpe, un mēģiniet izvairīties no koka paneļu vai iepriekš tapveida sienām, kuras būs jānoņem.


Padomājiet par pārējo savu istabu


Tapetes ir ilgtermiņa saistības, jo ir daudz grūtāk nomainīt un mainīt, nekā vienkārši gleznot. Pirms došanās uz priekšu pārliecinieties, ka jūsu pārējā istaba ir plānota. Apsveriet savu krāsu shēmu un 100% pārliecinieties, ka jūsu tapešu izvēle tajā darbojas. Ja neesat pārliecināts, lūdziet, lai tiktu nosūtīts paraugs, lai jūs varētu redzēt, kā tas atbilst pārējam jūsu interjeram.


Izvēlieties dizainu gudri


Vai jūs esat tāda persona, kas ātri mainīs savu prātu? Ja tā, tad izvēlies izsmalcinātu dizainu, kas jums ir mazāk ticams. Mēs mīlam klasiskās dabiskās tekstūras, piemēram, marmora vai ķieģeļu izdrukas, lai iegūtu izskatu, kas paliks stilīgs. Ja vēlaties kaut ko drosmīgāku un gaišāku un vēlaties izveidot vairāk paziņojuma, meklējiet kaut ko ar wow faktoru.