Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties tapetes ar savu istabu

Nov 17, 2017

Kā izvēlēties Wallpaper ar savu istabu

Jums vajadzētu redzēt biroju tieši tagad. Atrodoties četru aizraujošu dizaina projektu vidū (drīzumā ir atjauninājumi), mums ir tapetes paraugi, kas izkaisīti pa visu grīdu un mūsu galdiem. Mēs dzīvojam modelī, krāsā un tekstūrā, kas nosūta mūsu sajūtas uz paradīzi - un mēs to ļoti mīlam. Tas nozīmē, ka mēs atzīstam milzīgo šķērsli izvēlēties lielisku fonu. Ir pārāk daudz iespēju! Tas ir kā bērns konfektes veikalā un teicis: „Jums var būt viens konfektes gabals. Izvēlies saprātīgi. ”Mūsu stratēģijā biežāk tiek izmantots Kathy, kurš ņem vērā katras tapetes paraugu ap biroju, un ar mūsu dizainu gudrajiem darbiniekiem ir balss. Atzīstot šo dizaineru izaicinājumu, Kuotes ir apkopojis šo padomu kolekciju, izvēloties tapetes, kas ir wows.


Ziniet savu telpu kā rokas roku


Lai gan šis pirmais gals var izklausīties acīmredzami, tas, iespējams, ir vissvarīgākais aspekts, izvēloties tapetes. Jautājiet sev: Kāda būs mana istaba? Guļamistabas mēdz pieprasīt minimālus, rāmus un klusus toņus, kas rada siltu un romantisku vidi. Ja esat tapsējis dzīvojamo istabu, virtuvi vai citu izklaides telpu, iekļaujiet krāsu un treknrakstus, lai veicinātu dzīvīgu enerģiju. Ņemiet vērā arī telpas apjomu. Garie vertikālie modeļi var izcelt augstus griestus. Mazāki, sarežģītāki modeļi labi darbojas, ja telpā ir daudz logu, durvju un sienu tapsējumu, bet tie var būt nedaudz abrazīvi uz lielām tukšām sienām. Vai telpa prasa, lai katrai sienai būtu tapetes, vai arī jūs tikai uzsvērsiet vienu sienu? Pirms pirkuma veikšanas visi šie jautājumi ir jāizdzēš.


Izvēloties fonu, ir daudz dažādu materiālu. Smalkākiem materiāliem un tekstūrām jābūt rezervētām telpām, kurās nav pārāk daudz nodiluma, piemēram, kapteinis un viesu guļamistabas vai ēdamistaba. Bērnu istabas un izklaides vietas var nebūt trauslajiem dokumentiem.


Galvenais faktors, izvēloties fonu, ir atrast mīlestības modeli, bet neaizmirstiet, ka ne katrs modelis, kas jums patīk, būs piemērots jūsu istabai. Tālāk sniegts saraksts ar dažām pamatnostādnēm, ko iesakām izmantot:


- Horizontālie modeļi un dizaini paplašina un atver telpu, bet var arī padarīt griestu zemāku, nekā tas patiešām ir.

-Vertikālie modeļi vai modeļi padara griestu augstāku, nekā tas ir, un atstāj kosmosa lieluma sajūtu.

- Lielie modeļi vislabāk darbojas lielos numuros, un mazie modeļi vislabāk darbojas mazās telpās. Ja nelielā telpā izmantojat lielu, plašu rakstu, modelis izceļ telpas mazumu un pārspēs telpu.

-Dark raksti padarīs telpu mazāku. Turpretī gaišie fona attēli atveras un paplašina telpu, padarot to lielāku.

–Damasks un ziedu raksti ar smalkām līnijām rada romantisku atmosfēru, īpaši, ja tiek izmantotas klusinātas vai pasteļkrāsas.

- Bold, ģeometriski raksti ir vislabāk piemēroti mūsdienu un moderniem numuriem, bet eleganti damaski un svītras rada tradicionālu izskatu.


Tapetes ir liels lēmums. Kad esat nolēmis par fonu, tas var būt diezgan apgrūtinoši un izdevīgi, lai to noņemtu vai nomainītu. Daži vienkārši padomi par to, vai jūs mīlies savu fonu? Plānojiet iepriekš un līmējiet savu iecienītāko tapetes paraugu uz griestiem virs gultas divas līdz trīs nedēļas. Izmantojot šo taktiku, tā būs pirmā lieta, ko jūs redzēsiet katru dienu, un pēdējā lieta, ko redzat pirms gulētiešanas. Ja pēc tam tas joprojām patīk, tur ir diezgan laba garantija, ko jūs ikdienā iemīlēsiet savā sienā. Ja sākat saņemt murgus ... labi, varbūt jums vajadzētu izmēģināt citu modeli.


Vairāk izvēles iespēju apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai izvēlētos jaunas kolekcijas jūsu tirgum.


www.lancawall.com

Konts: lancavip Passward: lancawall


Ja Jums ir interese par jebkuru dizaina pls, nevilcinieties sazināties ar mums!


E-pasts: sales08@lancawall.com

Kas ir app: 0086-18058993175