Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties dzīvojamās istabas fonu

Aug 10, 2017

Kā izvēlēties dzīvojamās istabas fonu


Jebkura interjera apdare ir nepilnīga bez skaistām sienām, un cilvēki tērē daudz laika un naudas sienu dekorēšanai ar krāsainām krāsām vai pievilcīgiem sienas papīriem. pareiza sienu apdare ir ļoti svarīga, jo tā var pilnībā mainīt telpas izskatu un izjūtu. Blāvs numurs var uzreiz būt jautrs ar dinamiskām krāsu krāsām vai sienas papīriem. Milzīgu telpu var pasniegt siltu un mājīgu izskatu, izmantojot tumšā krāsā tapetes ar skaistiem rakstiem. Līdzīgi jūs varat gleznot gaiši gaišu vai zaļu krāsu, lai padarītu telpu vieglāku un gaišāku. Krāsu vai sienu papīra izmantošanas priekšrocības un trūkumi; ir daži būtiski faktori, kas jāpatur prātā pirms uzsākšanas, piemēram, izmaksas, telpas izmantošana vai pieejamās telpas daudzpusība, lietošanas ērtums un interjera dizaina tēma.


Krāsaina sienu pasaule sniedz jums milzīgu iespēju dot savu iztēli un estētiku. Nav ideju par to, kā dažādi jūs varat krāsot sienas, līdzīgi sienas papīrs ir pieejams plašā kolekcijā, sākot no vienkāršiem ziedu līdz 3D modeļiem. Neatkarīgi no tā, kādu vidi vēlaties nosegt ar sienām, tai ir jāpapildina istaba.


Šeit ir daži svarīgi punkti, kas jāņem vērā pirms Krāsu vai sienu papīra izmantošanas:

Budžets

Cilvēki vienmēr jautā, kas ir visrentablākais risinājums sienas, krāsas vai sienas papīra dekorēšanai. Labi daudz faktoru ietekmē kopējos izdevumus, piemēram, kāda veida sienas papīrs vai krāsas jums būs jāpiesakās un kas darīs darbu. Plašās krāsās ir pieejamas lētas krāsas un, ja jūs pats gleznojat, tas būs ļoti rentabls; tomēr sienas papīrs ir pieejams plašā diapazonā no folijas, vinila līdz audumam.


Ja jums ir ierobežots budžets un vēlaties, lai jūsu sienas izskatās pasakains, jūs varat izmantot krāsu, jūs varat krāsot katru sienu ar atšķirīgu krāsu, kas būtiski mainīs telpas izskatu.


Sagatavošanās laiks tapetēm pret krāsu

Ir ļoti svarīgi ņemt vērā laiku, kas nepieciešams sienas papīra vai krāsošanas instalēšanai. Ja jums ir jāsākas no tukšām sienām, tad jāapsver laiks, kas patērēts, lai sagatavotu sienas krāsu vai sienu papīram.


Vecā sienas papīra noņemšana ir nogurdinošs darbs, jums ir jākonsultējas ar datortehnikas veikalu, lai iegūtu vislabākos rīkus un ķimikālijas, lai ātri paveiktu darbu un bez maksas. Lūdzu, veiciet īpašu piesardzību, noņemot sienas papīru, jo tas var sabojāt sienas virsmu.


Ja jūsu sienas ir bojātas, vispirms ieteicams uzklāt Spackle un atstāt to apmēram 20-24 h. vēl viena svarīga lieta ir gruntēšanas krāsas uzklāšana pirms krāsošanas, kuru izmantosiet tumšās krāsas krāsā. Kopumā krāsai ir vajadzīgs mazāks sagatavošanās laiks nekā tapešu uzstādīšanai.


Izturība

Gan tapetēm, gan krāsām ir pieejamas lielas izvēles. Sienas papīrs ir papīra, vinila vai auduma veidā, bet krāsas ir pieejamas dažādos spīdumos un spīdumos. Galu galā jūsu garša un dzīvesveids palīdzēs jums atrast labāko sienu.


Ir mazāk svarīgas teritorijas vai sienas, kuras var pārklāt ar lētu krāsu ar vidēju spīdumu, kur sienas, kas tieši nonāk pie uzmanības, ir krāsotas ar augstu spīdumu uz daļēji sēnām krāsām. Ir dažas krāsas, kas ir efektīvas, piemēram, tā var mikroshēmas un var iegūt traipus, tāpēc laiku pa laikam ir nepieciešama pārkrāsošana un apdare.


Tapetes ir izturīgas un pilnībā maina sienas nozīmi. Tas var noturēt nodilumu, tomēr mitruma pakļaušanas vietās, piemēram, virtuvē un vannas istabā, var rasties bojājumi, piemēram, pīlings vai plaisāšana.


Tapetes ir vairāk piemērotas ļoti lietojamām vietām, piemēram, guļamistabai, dzīvojamai istabai, ēdamistabas zonai vai bērnu istabai, savukārt krāsa ir vēlama un praktiska Virtuvē un vannas istabās, jo tās ir ļoti mitras. Tapetes ir unikāla drukāšanā un tekstūrā, bet krāsa rada smalkumu.


Ir pieejamas arī mazgājamas krāsas, taču tas samazina spīdumu un spīdumu katru reizi, kad to mazgā. Tātad ilgākā laika posmā tas zaudē svaigu izskatu. Tapetes var izskatīties vienādi ilgāk nekā krāsa, tāpēc mazliet vairāk ieguldot tajā ir jēga. Krāsas ir lētākas, lai jūs to varētu mainīt, kad jūtaties.


Kombinācija

Jūs varat celt apbrīnu jūsu sienās, izmantojot pielāgojamus krāsošanas materiālus. Jūs varat izmantot krāsainu sienu papīru. Tas ir gan ruļļos, gan līmēs. Pēc tapetes instalēšanas jūs varat to uzgleznot vai atstāt tā. Jūs varat baudīt gan krāsas, gan krāsu tapetes daudzveidību.


Krāsa ir ne tikai lēta, bet arī viegli pielietojama. Tas prasa minimālu aprūpi un to var viegli uzturēt, tāpēc, pat ja jums ir ierobežots budžets, jūs varat krāsot sienas ar jūsu sapņa krāsām. Sienas papīrs noteikti ir dārgāks, bet ir vērts uzstādīt ilgtermiņā, jo gadiem ilgi tie izskatās skaisti. Tapetes neprasa daudz uzmanības, tomēr jums jābūt uzmanīgiem attiecībā uz mitrumu un iespējamo nodilumu.