Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties tapetes jūsu istabā

Sep 22, 2017

Kā izvēlēties jūsu istabas fonu


Atsevišķa ēdamistaba var atbalstīt drosmīgu tapešu izvēli, tāpēc esiet drosmīgs ar savu krāsu un rakstu izvēli un nebaidieties eksperimentēt. Ir daudz tapešu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot tradicionālos dizainus, piemēram, damaskus un svītras, lai radītu elegantu izjūtu līdz spilgtiem ziediem vai ģeometriskiem modeļiem modernākam pieskārienam.


Ja izvēlaties tumšā dominējošā tapetes dizainu, saskaņojiet to ar kontrastējošu krāsu uz griestiem un koka un komandu ar baltiem traukiem un stikla izstrādājumiem, lai paceltu shēmu. Tas pats attiecas uz drosmīgu izvēles modeli, jo nevēlaties, lai telpu pārņemtu. Ja šaubāties, tapetes viena iezīme sienas un saglabāt pārējo istabu vienkārši, bet tie shēmu kopā ar līdzīgu audumu logu ārstēšanu un galda veļu? apskatīt tapetes un audumu kolekcijas, kas pieejamas no tādiem uzņēmumiem kā Harlequin, Sanderson un Prestigious, kas nodrošina saskaņotu izvēli.


Atvērtā plānojuma virtuve / ēdamistabas ir daudz grūtāk risināmas, izvēloties tapetes, jo daudzi modeļi nav piemēroti karstām un tvaikojošām virtuvēm. Mēģiniet zonēt telpu, izmantojot tapsējumu apgabalā, ko izmantojat kā ēdamistabu, un apgleznot vai flīzējot virtuves zonu papildu krāsā. Atkal sasiet shēmu kopā ar auduma vai virtuves piederumiem, izmantojot to pašu krāsu abās istabas daļās.


Tapetes ir lielisks veids, kā pievienot ēdamzālē wow faktoru, tāpēc apskatiet mūsu desmit labākās idejas par to, kā jūs varat pārveidot savu ēdamistabu tūlīt.


Kad esat izlēmis par jūsu ēdamistabas tapešu stilu, pārliecinieties, ka jums nav sagraut dizainu ar traucējumiem! Apskatiet mūsu ēdamistabas glabāšanas idejas, kas palīdzēs.