Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties Wallpaper For Your Living Room

Oct 22, 2017

Kā izvēlēties jūsu dzīvojamās istabas tapetes

Dzīvojamā istaba ir jūsu mājas centrā; vieta, kur pulcēties kopā ar draugiem un ģimeni un veikt ilgstošas atmiņas. Jūs vēlaties, lai jūsu dzīvojamā istaba būtu skaista un tomēr zema uzturēšana, jo tā ir telpa, kas jums jāizmanto daudziem dažādiem mērķiem. Jūsu dzīvojamā istabā ir jāatspoguļo jūsu mājas dizaina stils, kā arī dzīvesveids, un tā var būt nepārtraukta dzīvesveida fona.


KĀ JŪS PĀRSTRĀDĪT MĀJAS VIETU?


Ir daudz dažādu veidu, kā atsvaidzināt dzīvojamo istabu. Vienkāršākais veids, kā padarīt telpu par jaunu, ir svaigs krāsas slānis; pat balta krāsa mainīsies. Ja meklējat lielākus pārveidojumus, mēģiniet pievienot arhitektūras detaļas ar skapjiem, atainojot sijas vai pārstrukturējot esošo kamīnu. Izveidojot kontaktpunktu ar šīm detaļām, telpa izskatīsies uzreiz. Apskatiet mūsu jaunāko dizainu, lai iegūtu vairāk fotogrāfiju un iedvesmu.


KAS MĒBEĻU VEIDI IEGŪTU MĀJAS VIETĀ?


Attiecībā uz mēbelēm, tāpat kā kaut kas, jums ir jāapsver telpas izmantošana un stils. Vai jums ir mazi bērni? Baltās veļas dīvāni var nebūt labākā izvēle. Vai izmantojat savu dzīvojamo istabu TV skatīšanai? Iespējams, ka mājīga sekcija pār taisni atbalstītiem krēsliem būtu labāka vieta sēdēšanai. Vai jums patīk izklaidēt? Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz sēdvietu lielajai spēlei vai jautrībai. Beidzamie galdi, izklaides konsuli un kafijas galdi ir dažāda veida un stilā, kas ir ideāli piemēroti jūsu viesistabas dekorēšanai jebkurā izvēlētajā stilā. Izmēģiniet mūsu   Lankas tapetes fabrika, lai iegūtu sajūtu par to, kāds mājas dizaina stils jums ir piemērots.


KAS IR GAISMAS GAISMAS TIPA?


Labs apgaismojums ir ļoti svarīgs lielai dzīvojamās istabas telpai. Spotlighting, grīdas lampas un sānu galda lampas ir vissvarīgākais, lai radītu telpai pareizu atmosfēru. Ja vēlaties bieži pārkārtot mēbeles, mēģiniet iekļaut daudz apgaismojumu, kas ir viegli pārvietojams. Tas ļaus jums izveidot jebkuru vēlamo stilu ar apgaismojumu neatkarīgi no garastāvokļa. Ja jums patīk vairāk konsekvences jūsu mājas projektā, apsveriet iespēju ieguldīt kādu jauku kulonu apgaismojumu vai pat lustru, lai padarītu jūsu dzīvojamo istabu vieglu, gaišu un justies kā mājās.