Jaunas, modernas ar rokām darinātas faktūras tapetes

Plašs austais papīrs rada vizuālu interesi un dimensiju. Dabisks un mazvērtīgs dizains ar nedaudz metālisku. Izskatās ļoti organiski un piemērots dažādām interjera telpām, sākot no zemnieciskas un beidzot ar mūsdienīgu estētiku. Jaunas, mūsdienīgas, ar rokām darinātas teksturētas tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Piedāvā dabiskas, ar rokām darinātas faktūras tapetes

● Jebkurā telpā radīs satriecošu mūsdienu sajūtu

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Jaunas, modernas, ar rokām darinātas teksturētas tapetes

撒皮

CHC501s

Plašs austais papīrs rada vizuālu interesi un dimensiju. Dabisks un mazvērtīgs dizains ar nedaudz metālisku. Izskatās ļoti organiski un piemērots dažādām interjera telpām, sākot no zemnieciskas un beidzot ar mūsdienīgu estētiku. Jaunas, mūsdienīgas, ar rokām darinātas teksturētas tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no visizdevīgākajām cenām jaunas, modernas, ar rokām darinātas, faktūras. pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Kāpēc partijas numurs ir tik svarīgs, atkārtoti pasūtot fonu?

Partijas numurs? "Kas ir tas?", Es dzirdu, kā jūs saucat. Vai tas ir tāds pats kā raksta numurs? Jūs, iespējams, nezināt, ko šis termins nozīmē, un saprotami pajautājiet sev, kāpēc tas ir svarīgi, atkārtoti pasūtot iecienītos fona attēlus.

Faktiski tapešu ruļļu partijas numura nozīmi bieži neņem vērā. Līdz ar to, atkārtoti pasūtot tapetes, vairums cilvēku meklē izstrādājuma numuru vai EAN kodu. Tā nekādā ziņā nav kļūda, bet partijas numurs ir vissvarīgākais faktors, lai panāktu vienotu, harmonisku sienu vai griestu izskatu. Šajā emuārā tiks sniegts detalizēts skaidrojums par to, kas ir partiju numuri un kāpēc pirms tapetes atkārtotas pasūtīšanas jums tiem jāpievērš īpaša uzmanība.

Izstrādājuma numurs, EAN / GTVN un partijas numurs

Lai izvairītos no neskaidrībām, ir lietderīgi atšķirt trīs galvenos tapešu identifikācijas numurus:

  • Izstrādājuma numuru katram fona attēla modelim piešķir ražotājs. Šis numura kods ļauj viegli identificēt katru fona attēlu modeli iekšējās glabāšanas un administrēšanas sistēmās.

  • EAN (Eiropas izstrādājuma numurs) un GTVN (globālais tirdzniecības vienības numurs) ir starptautiski izstrādājumu numuri, lai atšķirtu un nepārprotamu produktu marķējumu. Balstoties uz šiem numuriem, produktu var meklēt visās digitālajās un elektroniski automatizētajās sistēmās. Apvienojumā ar svītrkodu tas nodrošina globālu digitālā skenera reģistrācijas metodi visiem kases aparātiem, glabāšanas, administrēšanas un loģistikas sistēmām.

  • Partijas numurs ir divu vai trīs ciparu reģistrācijas sistēma, kurā izmantoti cipari un / vai burti. Tajā ir informācija, kas norāda, vai izstrādājuma izcelsme ir no vienas partijas vai tapešu ruļļa no tās pašas drukas sērijas. Piemēram, jums ir trīs tapešu ruļļi ar vienādu izstrādājuma numuru, no kuriem divi ir marķēti ar “Partijas numurs 15”, viens ar “Partijas numurs 18”. Tas nozīmē, ka rullītis ar marķējumu "18" ir no citas partijas, kas tika ražota vēlāk, un tai varētu būt nelielas atšķirības modeļa, krāsas, spīduma un struktūras ziņā.

Attiecīgos numurus var atrast uz etiķetes vai informācijas skrejlapā, kas pievienota katram tapetes rullim; tajos ietilpst arī standartizēti fona attēla raksturlielumi, kā arī praktiska informācija par katra fona tapetes pielietojumu. Rakstu un partiju numurus var atrast EAN koda kreisajā vai labajā pusē. Šie skaitļi ir viegli identificējami, jo tie sastāv no ļoti maz rakstzīmēm.

Dažādi sērijas numuri tapešu ruļļiem

Kāpēc tā varētu būt problēma, ja tapešu ruļļiem ar vienu un to pašu izstrādājuma numuru ir atšķirīgi partiju numuri? Rullītis ar atšķirīgu partijas numuru ir iegūts no atšķirīgām drukas sērijām, kas var radīt nelielas atšķirības modeļa, krāsas, spīduma un struktūras ziņā. Pat salīdzinot ruļļus, šīs minimālās atšķirības varētu nebūt uzreiz pamanāmas. Kad tapetes ir pie sienas vai griestiem, tapešu garums no ruļļiem ar dažādu partiju numuru var radīt neatbilstības sajūtu. Lai izvairītos no šīs problēmas, sienas un griestus vienmēr vajadzētu dekorēt ar ruļļiem no vienas partijas (ti, ar vienu un to pašu partijas numuru).

Kā rīkoties pēc tapetes iegādes un atkārtotas pasūtīšanas

Ja veikalā pērkat modeļa un dizaina tapetes, pārliecinieties, vai esat pārliecinājies, ka visiem jūsu projektam nepieciešamajiem ruļļiem ir vienāds partijas numurs. Neaizmirstiet rezerves rulli (s).

Pērkot tapetes arī tiešsaistē, vienmēr pievienojiet vienu vai divus papildu rullīšus. Tomēr, veicot pirkumus tiešsaistē, partijas numurus varēsit pārbaudīt tikai pēc piegādes. Tas jādara, tiklīdz esat saņēmis tapešu ruļļus. Informācijas etiķetei jābūt redzamai caur caurspīdīgo plastmasas aizsargplēvi, tāpēc tā nav jānoņem. Vispārīgi runājot, partijas numuram vienmēr jābūt vienādam visiem ruļļiem, kas iekļauti vienā un tajā pašā piegādē, kas nozīmē, ka jūs varat nekavējoties sākt darbu.

Ja konstatējat, ka jūsu piegādē ir dažādi partiju numuri, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums. Pēc tam mēs uzzināsim, vai mums veikalā ir nepieciešamais ruļļu skaits ar identiskiem partijas numuriem. Jūs varat atgriezt ruļļus ar dažādiem partijas numuriem (ja vien tie nav atvērti).

Alternatīvi, jūs varat izmantot rullīti ar citu partijas numuru apgabalā, kurā atrodas augstas vai garas mēbeļu daļas, piemēram, skapji, augsti dēļi vai plaukti. Tādā veidā nelielas vizuālās atšķirības nebūs pārāk acīmredzamas, jo mēbele tās (daļēji) aizsegs un pievērsīs uzmanību tapetes.

Ja tapešu veidošanas laikā jums šķiet, ka jums ir nepieciešams viens vai vairāki papildu ruļļi, varat to vienkārši pasūtīt. Lai pārliecinātos, ka jaunie ruļļi ir no tās pašas partijas kā tie, kurus izmantojāt, ieteicams sazināties ar mums, lai jūs varētu pateikt precīzu partijas numuru. Pēc tam mēs pārbaudīsim savus krājumus un, ja nepieciešams, sazināsimies ar ražotāju, lai uzzinātu, vai ir pieejams vairāk atbilstošo ruļļu. Mēs informēsim jūs par šo procesu un pēc iespējas ātrāk nosūtīsim atkārtoti pasūtītos fona attēlus.
Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas jauno mūsdienu rokdarbu faktūru tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, iegādājieties lētas un importējiet jaunas, mūsdienīgas, ar rokām darinātas teksturētas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana