Jaunas luksusa modeļa PVC tapetes mājām

Ar netradicionāliem dizainparaugiem, kas noteikti piešķir radošuma sajūtu jebkurai telpai, šie dizainparaugi ir lieliski piemēroti oriģināla un interesanta interjera estētikas radīšanai, sākot no klasiskiem ģeometriskiem stiliem līdz mūsdienīgiem 4 bitu dizainiem. Lai iegūtu patiesi bohēmiskas iedvesmotas mājas, kas uzsver unikalitāti, noteikti izpētiet šo kolekciju! Jaunas luksusa modeļa tapetes mājām.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: moderna PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists luksusa fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Jaunas mājas luksusa modeļa tapetes

970403_

Ar netradicionāliem dizainparaugiem, kas noteikti piešķir radošuma sajūtu jebkurai telpai, šie dizainparaugi ir lieliski piemēroti oriģināla un interesanta interjera estētikas radīšanai, sākot no klasiskiem ģeometriskiem stiliem līdz mūsdienīgiem 4 bitu dizainiem. Lai iegūtu patiesi bohēmiskas iedvesmotas mājas, kas uzsver unikalitāti, noteikti izpētiet šo kolekciju! Jaunas luksusa modeļa tapetes mājām.

Jūsu pārlūkošana ir viena no jaunajām PVC fona tapetēm mājām, pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Ievads PVC tapetes izpildījumā

PVC tapetes ir pašreizējā tapešu tirgus galvenais produkts, kas veido vairāk nekā 60% no kopējā tapešu pārdošanas apjoma. "Par Guangzhou Heshi tapetes atbildīgo personu, Ma teica intervijā. PV C tapetes sauc arī par papīra laminētām tapetēm, kuru pamatā ir papīrs un kas uz papīra virsmas ir pārklātas ar polivinilhlorīda sveķiem, lai veidotu PVC plēves krāsa un raksts "Šo tapešu lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir ļoti izturīgas pret beršanu un var tikt slīpētas ar zobu suku. "Tā kā uz papīra pamatnes ir sveķu slānis, arī formas plastika ir ļoti spēcīga, un dizainers to ir viegli izmantot, lai izveidotu rakstu ar spēcīgu trīsdimensiju efektu un uzlabotu tapetes efektu Atkarībā no papīra pamatnes un sveķu plēves, kas parasti tiek sadalīta parastajās PV C tapetēs, putu tapetēs un funkcionālās tapetēs.

Uz papīra izgatavotas PVC tapetes uz virsmas galvenokārt izmanto polivinilhlorīda sveķus, galvenokārt šādos trīs veidos:

A. Parastais tips ------- kā papīra pamatni izmanto 80 g / kvadrātmetru papīra, un virsma ir pārklāta ar 100 g / kvadrātmetru PVC sveķu. Virsmas dekorēšanas metode parasti ir drukāšanas, reljefa veidošanas vai apdrukāšanas, kā arī reljefa apvienojums.

B. Putošanas veids - papīrs ir pārklāts ar 100 g / m2 papīra, un virsma ir pārklāta ar 300–400 g / m2 PVC sveķiem. Atkarībā no izplešanās koeficienta lieluma pastāv atšķirības starp zemu putošanu un lielu putošanu. Starp tiem tapešu ar augstu putu virsma ir elastīga un tai ir noteikts skaņas absorbcijas efekts.

C, funkcionāls tips ------ kurā ūdens pamatnei izturīgas tapetes ir izgatavotas no stikla šķiedras auduma kā pamatni, ko var izmantot vannas istabas un vannas istabas rotāšanai; ugunsmūra papīrs ir izgatavots no 100-200 g / m2 azbesta papīra, un PVC virsmas materiāls ir sajaukts ar liesmas slāpētāju.

PVC tapetēm ir noteikta ūdensnecaurlaidība, un tās ir ērti būvniecībai. Pēc virsmas piesārņojuma noslaukiet ar tīru sūkli vai dvieli.

(1). Ar PVC pārklājumu tapetes (uz tīra papīra, neausta vai austa auduma pamata). Par substrātu izmanto tīru papīru, neaustu audumu, austu audumu utt. PVC pastas sveķus izsmidzina uz pamatnes virsmas un pēc tam iespiež, iespiež utt. Apstrādā. Šāda veida tapetes pēc putošanas var radīt spēcīgu trīsdimensiju efektu, un tās var padarīt par dažādiem reālistiskiem faktūras efektiem, piemēram, koka graudu imitācija, brokāta imitācija, flīžu imitācija utt., Ar spēcīgu tekstūru un labāku ventilāciju. Seksuālu, kas spēj izturēt tauku un mitruma eroziju, var izmantot virtuvēs un vannas istabās, kas ir piemērotas gandrīz visām mājām.

(2). PVC gumijas virsmas tapetes (uz tīra papīra vai auduma pamata) Šāda veida tapetes ir pārklātas ar polivinilhlorīda plēves slāni uz tīra papīra (vai neausta auduma, austa auduma) apakšējā slāņa, ko apstrādā, saliekot, iespiežot. un drukāšana. taisīt. Šāda veida tapetes ir ar izsmalcinātām izdrukām, ar labu reljefu faktūru, ar labu ūdensizturību un mitruma izturību, izturīgas un viegli kopjamas. Šāda veida fona attēli pašlaik ir visbiežāk izmantotie un daudzpusīgākie fona attēli, un tos var izmantot visos mājas un uzņēmuma iestatījumos.

Pvc tapetes virsma jūtas bedraina, tālu no trīsdimensiju izjūtas ir arī ļoti spēcīga, nodrošinot labu sajūtu viesistabā.

Parastā PVC tapetes virsmas dekorēšanas metode parasti tiek iespiesta, iespiesta vai iespiesta un reljefa kombinācija, PVC putu tapetes virsmai ir elastīgs ieliekts un izliekts raksts, tai ir noteikts skaņas absorbcijas efekts. Parastās PV C tapetes un PV C putu tapetes ir visizplatītākie produkti tirgū. Funkcionālās tapetes ir izgatavotas no īpaša ūdensnecaurlaidīga vai ugunsdroša materiāla, un virsma ir pārklāta ar PV C plēvi, lai PV C tapetes būtu ūdens vai ugunsizturīgas.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas jaunajiem luksusa modeļa pvc tapetes mājas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet jaunas luksusa modeļa pvc tapetes mājām no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana