Jauns dizaina bēša dabīgā korķa fona attēls

Piedāvājot svaigu jaunu alternatīvu dekorēšanai ar ļoti nelielu apņemšanos, izmantojiet tapetes Peel and Stick ne tikai sienām. Lieliski piemērots sienu, mēbeļu, DIY amatniecības, rotājumu un citu lietu modernizēšanai, dekorēšanas iespējas ir bezgalīgas. Ātrs, jautrs un par pieņemamu cenu rotāšanas rīks dažu minūšu laikā instalējiet Peel and Stick Wallpaper. Vienkārši nomizojiet un pielīmējiet. Plus, noņemiet pilnās sloksnēs dažu sekunžu laikā, nodrošinot sienas 100% drošībā. Atkārtoti izmantojams un īpaši universāls veikals Nomizo un nūju tapetes tagad.Jauna dizaina smilškrāsas dabīga korķa tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Korķa tapešu sērija

● Raksturojošs raksts, matēta pamatne

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Jauna dizaina bēša dabīgā korķa tapetes

Korķa tapetes veicināšanaAS-6013s

Piedāvājot svaigu jaunu alternatīvu dekorēšanai ar ļoti nelielu apņemšanos, izmantojiet tapetes Peel and Stick ne tikai sienām. Lieliski piemērots sienu, mēbeļu, DIY amatniecības, rotājumu un citu lietu modernizēšanai, dekorēšanas iespējas ir bezgalīgas. Ātrs, jautrs un par pieņemamu cenu rotāšanas rīks dažu minūšu laikā instalējiet Peel and Stick Wallpaper. Vienkārši nomizojiet un pielīmējiet. Plus, noņemiet pilnās sloksnēs dažu sekunžu laikā, nodrošinot sienas 100% drošībā. Atkārtoti lietojams un ļoti universāls veikals Peel and Stick Wallpaper tagad. Jauna dizaina smilškrāsas dabīgā korķa tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viens no karstā izpārdošanas jaunā dizaina bēša dabīgā korķa tapetes.pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Mūsu populārākie korķa tapetes attēli

Korķa tapetes nodrošina paaugstinātu skaņas un siltuma izolāciju salīdzinājumā ar citiem zāles auduma tapetes materiāliem, piemēram, bultiņu saknēm un džutu. Pirmo reizi izvēloties, mēs domājam, ka šīs taupes korķa tapetes ir lieliska izvēle, lai panāktu dabisku un atvieglotu izskatu jebkurai telpai. Tas ir elegants, izsmalcināts izskats, kas darbojas ar lielāko daļu krāsu paletes - lieliski piemērots pāru savienošanai ar jau esošām mēbelēm vai dekoriem.

Kaut arī korķa tapešu modeļos attēli parasti netiek parādīti, daži izstrādājumi satur papildu “stilu” un dizainu. Piemēram, mīkstajam korķim ir izsmalcināts izskats, kas parāda korķa sloksnes blokus dažādos brūnos toņos.

Runājot par krāsām, korķa tapetes var atrast arī metāliskās variācijās. Virsmai ir atstarojošs slānis, kas smalki spīd gaismā. Ja korķis tiek izmantots telpā ar daudz dabiskā apgaismojuma, tam ir krāšņi, mirdzošs izskats.

Mūsu pēdējais korķa tapešu izvēle ir šis melnais paneļa korķis, kas veido izcilu papildinošu rakstu, veidojot pāri ar sienas. Šī produkta daudzpusība nozīmē, ka to var izmantot arī vienatnē, radot tumšu, mājīgu atmosfēru, kas ir aktuāla.

Kā vizuāli samazināt vēsturisko ēku augsto sienu un griestu augstumu

Lielajām istabām ar augstām sienām un griestiem jāpievērš īpaša uzmanība, runājot par dizaina iespējām, mēbelēm un apgaismojumu. Tie ir tikpat sarežģīti kā mazas istabas, lai radītu labsajūtu un ieviestu šo nenotveramo labsajūtas faktoru. Šajā emuārā mēs koncentrēsimies uz risinājumiem, ko fona attēli var piedāvāt. Sienas un griesti vienmēr jāskata kontekstā, lai sasniegtu harmonisku un saliedētu rezultātu. Šeit ir mūsu padomi par tapetes:


Izmeklēšana