Jauns bēša faktūras vienkāršs fona attēls

Šīs vienkāršās, bet efektīvās vienkāršās tapetes noteikti papildinās ikvienu istabu. Tam ir smalks teksturēts, raibs efekts un tas ir lieliski piemērots, lai pievienotu raksturu jebkurai telpai. Neitrāla smilškrāsas krāsu shēma viegli pārspēs sezonu noturīgam stilam. Jauns bēša faktūras vienkāršs fona attēls.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: vienkārša PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists vienkāršs fona attēls

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Jauns bēša faktūras vienkāršs fona attēls

Šīs vienkāršās, bet efektīvās vienkāršās tapetes noteikti papildinās ikvienu istabu. Tam ir smalks teksturēts, raibs efekts un tas ir lieliski piemērots, lai pievienotu raksturu jebkurai telpai. Neitrāla smilškrāsas krāsu shēma viegli pārspēs sezonu noturīgam stilam. Jauns bēša faktūras vienkāršs fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no New Beige Textured Plain Wallpaper, pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes nav funkcionāli zaudētas citām sienu materiālu kategorijām, taču to tirgus daļa Ķīnā ir ļoti zema, un frontes pārdevēji to ļoti iespaido. Tirdzniecības vadītājs ar 6 gadu pieredzi tapešu tirdzniecībā autorei sniedza piemēru: "Patiesībā no Japānas un Korejas seriāliem var redzēt, ka gandrīz katra seriāla ģimene izmanto tapetes sienas dekorēšanai. Tapetes tiek izmantotas Japānā un dienvidos. Koreja. Mājsaimniecību patēriņš pārsniedz 80%. "

Bet Ķīnā tapešu izplatības līmenis ir bijis aptuveni 5%, pat ja pēdējo divu gadu laikā tas ir uzlabojies, tas nav sasniedzis 10%. Balstoties uz visu pušu viedokļiem, tiek analizēti četri iemesli:

Pirmkārt, masveida patērētāji tapetes uztver ļoti ierobežoti. Tā kā tapešu tehnoloģija parādījās Ķīnas nacionālā apģērbu tirgus agrīnajā stadijā, tā vēl nav nobriedusi, dzeltenība un plaisāšana ir nopietna, un tintes un plastmasas iespiedēju kairinošā garša ir ļoti smaga. Šis negatīvais tēls ilgu laiku nav noskaidrots un mainīts. Lai gan šīs problēmas nav augstas klases tapetes, jo vairums no tām paļaujas uz importu, aģenti reti cenšas tās reklamēt, kā rezultātā patērētāji ir maz informēti par fona attēliem.

Otrkārt, vidējas un augstas klases tapetes ir “Augstums un atraitne”. Pašlaik lielāko daļu vietējā tirgū pazīstamo tapešu zīmolu importē kanālu pārdevēji. Produkta cenā jāiekļauj pirkuma izmaksas, muitas nodevas un nosūtīšanas izmaksas, un cena ir daudz augstāka nekā vietējās tapetes. Vidējā līmeņa importēto tapešu cena ir aptuveni 100 juaņas par kvadrātmetru, un šai cenai acīmredzami trūkst konkurētspējas, ņemot vērā augstas kvalitātes sienas krāsu, un tā vēl nav gatava popularizēšanai.

Treškārt, vietējā tapetes zīmola tēla pievilcība nav pietiekama. Ilgu laiku lielākā daļa vietējo tapešu ražotāju ir atbildīgi tikai par ražošanu, un tie galvenokārt ir orientēti uz inženierzinātņu tirgu. Ir tikai daži ražotāji, kuri ir ieinteresēti izveidot zīmolu. Zīmola tēla izveidošanai ir vajadzīgas ne tikai dziļas iekšējās prasmes, bet arī plaša patērētāju izpratne. Lai veiksmīgi darbotos šajos divos punktos, vietējiem tapešu zīmoliem vēl ir tāls ceļš ejams.

Ceturtkārt, tapešu nozarē ir zema zīmolu koncentrācija, un tai trūkst nozares standartu. Rūpniecības attīstības pēkšņā paātrināšanās dēļ dažādu nozaru standartiem nevar savlaicīgi sekot, un haoss nozarē ir saasinājies līdz ar sīvu tirgus konkurenci. Šī haotiskā parādība iznīcina tapešu nozares kopējo tēlu un patērētājus viegli izjūt neuzticību visai produktu kategorijai.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas jauno smilškrāsas faktūras parasto tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet jaunas, smilškrāsas faktūras vienkāršās tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana