Dabīgas tekstūras korķa tapetes viesistabai

Šīs korķa tapetes piemīlīgi džinsa krāsojumā piešķir aizraujošu enerģiju. Ar izsmalcinātu ģeometrisko dizainu un sarežģītām detaļām šis raksts padarīs jūsu sienu par jebkuras telpas iezīmi. Henrique ir neaustas, neaustas tapetes. Dabīgas tekstūras korķa tapetes viesistabai.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Korķa tapešu sērija

● Raksturojošs raksts, matēta pamatne

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Dabīgas tekstūras korķa tapetes viesistabai

Cork 营销图

CHC604s

CHC604

Šīs korķa tapetes piemīlīgi džinsa krāsojumā piešķir aizraujošu enerģiju. Ar izsmalcinātu ģeometrisko dizainu un sarežģītām detaļām šis raksts padarīs jūsu sienu par jebkuras telpas iezīmi. Henrique ir neaustas, neaustas tapetes. Dabīgas tekstūras korķa tapetes viesistabai.

Jūsu pārlūkošana ir viens no karstā veidā nopērkamajiem dabiskās tekstūras korķa tapetes viesistabai .pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Dabiski fona attēli

Šie dabiskie sienu apvalki ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, zāles, korķa un vizlas. Zāles, kas parasti izgatavotas no bultiņu saknes, iegūst svaigu, organisku izskatu, kas patiesi izceļas no citiem materiāliem. Korķa tapetes ir izteikti teksturētas, pateicoties korķa plāksnēm, kas ir laminētas uz pamatnes. Vizlas fonā ir daudz vizlas akmeņu vai skaidas, kas piestiprinātas pie pamatnes. Neatkarīgi no izmantotā materiāla, dabīgie sienu segumi ir videi draudzīga izvēle interjerā.

 

Šie dabiskie sienu apvalki ir izgatavoti ne tikai no videi draudzīgiem materiāliem, bet arī to piedāvātais vizuālais efekts ir absolūti satriecošs. Ļoti teksturētais izskats piešķir sienām taustāmu izskatu, piešķirot telpai unikālu raksturu.

Šī kolekcija ne tikai piedāvā jums dabisku dabisko izskatu, bet arī var sniegt citas priekšrocības, piemēram, skaņas un siltuma izolāciju. Tā kā daba nepiedāvā atkārtotus un vienveidīgus modeļus, šie vizlas, zāles un korķa sienas segumi ir patiesi vienreizēji, katram ir savs raksturs. Līdztekus parastajām dabīgajām krāsām, Vista 5 piedāvā metāliskas krāsas un toņus bronzā, zeltā un sudrabā, lai spēlētu ar katras apkārtējās vides apgaismojumu. Šo augstākās klases luksusa kolekciju raksturo tekstilmateriāla pīts zāles audums, mazi dabiski vizlas minerāli, rupji sagriezts vizlas akmens un korķa tapetes ar metāliskiem elementiem.


KORĶA Sienas pārklājums

Korķis ir unikāls jūsu sienu pārklāšanas un dekorēšanas veids. Šāda veida sienu pārklājums strauji palielinās. Iespējams, ka tas ir ļoti praktiska un, protams, pārsteidzoša izskata rezultāts! Piemēram, korķa sienas var izmantot kā piespraužamu dēli. Šajā lapā ir daži attēli, kas parāda korķa kā sienu pārklājuma izmantošanas piemērus. Kā redzat, iespējas ir ļoti plašas. Korķim ir dabisks un vēss izskats, bet tas lieliski der arī zemnieciskai telpai. Pēdējais faktors padara to ļoti populāru arī birojos. Apskatiet attēlus zemāk, un jūs sapratīsit, ko mēs domājam!

Korķa sienu pārklājums ir 100% dabiska krāsas vai tapetes alternatīva. Korķis ir patiešām noderīgs, jo tas ir daudz vairāk skaņu necaurlaidīgs nekā parastās tapetes! Tas ir ne tikai pārsteidzošs izskats un praktiskā puse, lietojot to kā pin-up dēli, kas ir liels iemesls, kāpēc cilvēki to lieto birojā.

Korķa tapetes tiek pārdotas gan kā ruļļi, gan arī kā korķa flīzes. Ruļļus var piegādāt ar četriem dažādiem biezumiem. 2, 4, 6 un 8 milimetri. Biezāki korķa sienu pārklājumi nozīmē, ka caur to nāk mazāk skaņu, un intensīvas lietošanas gadījumā tie ir spēcīgāki.

Flīzes ir 3 milimetru biezas. Viens flīžu iepakojums sastāv no 11 atsevišķām flīzēm. Kopumā tas ir 2 kvadrātmetri, un tas ir pieejams 4 dažādās krāsās. Visi korķa sienas pārklājumi parasti ir noliktavā Noordwand.

Pielāgojiet jebkuru vietu vai dekoru, izmantojot RoomMates mākslīgā korķa balto mizu un nūju tapetes. Piedāvājot svaigu jaunu alternatīvu dekorēšanai ar ļoti nelielu apņemšanos, izmantojiet tapetes Peel and Stick ne tikai sienām. Lieliski piemērots sienu, mēbeļu, DIY amatniecības, dekoru un citu lietu modernizēšanai, dekorēšanas iespējas ir bezgalīgas. Ātrs, jautrs un par pieņemamu cenu rotāšanas rīks dažu minūšu laikā instalējiet Peel and Stick Wallpaper. Vienkārši mizojiet un pielīmējiet! Plus, noņemiet pilnās sloksnēs dažu sekunžu laikā, nodrošinot sienas 100% drošībā.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem dabisko tekstūru korķa tapetes dzīvojamās istabas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet dabīgas teksturētas korķa tapetes viesistabai no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana