Mūsdienu tropu augu ziedu tapetes

Noslēpumains un valdzinošs - košās krāsas, smalki apgleznoti pļavu ziedi aicina mūs tuvāk. Tumšais pamata tonis apvienojumā ar dažādām kontrastējošām krāsām rada kārdinājuma un romantisma sajūtu ar stingru malu. Mūsdienu tropu augu ziedu tapetes.

Produkta detaļas


Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: moderna PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaisti ziedu fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Mūsdienu tropu augu ziedu tapetes

Noslēpumains un valdzinošs - košās krāsas, smalki apgleznoti pļavu ziedi aicina mūs tuvāk. Tumšais pamata tonis apvienojumā ar dažādām kontrastējošām krāsām rada kārdinājuma un romantisma sajūtu ar stingru malu. Mūsdienu tropu augu ziedu tapetes.


Jūsu pārlūkošana ir viena no mūsdienu tropisko augu ziedu tapetēm. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kāpēc izmantot fona attēlu?

Fona tapetes tiek plaši izmantotas neatkarīgi no tā, vai tās ir mājas uzlabošana vai darbarīki, tad kāpēc izvēlēties tapetes, kāds ir fona izvēles iemesls?

Pirmkārt, palieliniet telpiskās izmaiņas

Fona tapešu dažādās krāsas un raksti, izmantojot saskaņošanu, var radīt bagātīgus telpisko variantu efektus. Piemēram, vertikālais svītru raksts var palielināt telpas augstumu, un mazais parastais raksts var pievienot kārtības sajūtu viesistabā. Ja valkājat jostas tapetes (vai tapetes), varat efektīvi sadalīt sienu, lai izveidotu dažādus telpiskos efektus.

Otrkārt, trokšņu samazināšana

Fona tapetes fakturētā virsma var likt skaņas viļņiem radīt vairākus atstarojumus, lai samazinātu troksni un uzlabotu skaņas izolāciju. Īpaši guļamistabas privātumam, izmantojot tapetes dekorēšanai, jums nav jāuztraucas par sienu vai miegu.

Treškārt, plaisu novēršana, vilkšanas novēršana

Fona fonam ir laba pretplaisāšanas funkcija. Daži cilvēki ir teikuši, ka nav lateksa krāsas, kas neplaisā! Lateksa krāsa uz izolācijas plātnes neatkarīgi no tā, vai tā ir laba lupata vai pārsējs, pēc darba nav nepieciešams ilgs laiks, tiks atklātas dažas plaisas, un tapetes labi darbojas, lai apietu šo trūkumu. Kamēr bruģis būs vietā, nelielas plaisas vairs neparādīsies. Turklāt fonam ir laba izturība pret vilkšanu, un pat ja uz sienas ir sīkas plaisas, tas neietekmēs tapetes.

Ceturtkārt, viegli uzlabot

Tapetes var atjaunināt jebkurā laikā, pastāvīgi mainot dzīves telpas atmosfēru, bieži vien svaigu. Ja vēlaties mainīt pievienotos fona attēlus, vienkārši samitriniet tos, noplēšiet tos tieši un pēc tam ielīmējiet sev tīkamos fona attēlus un nekavējoties padariet mājas vidi izskatīgu. Tērē mazāk naudas un laika, mainot viesistabas atmosfēru, bez šaubām, ir labs garīgais pielāgojums un bauda. Ārvalstu attīstītās valstis ir mainījušās katru gadu, pat Ziemassvētkos un dzimšanas dienā, tām ir jāmaina tapetes savās mājās, un viņi to parasti dara paši. Tapetes DIY ir arī liels prieks.

Piektais. Ērta konstrukcija un īss cikls

Izmantojiet krāsu vai krāsas apdari, siena ir jāveido vismaz trīs līdz piecas reizes, vienu dienu vienā dienā, tas ir, nedēļā, un iekštelpu ventilācija jāuztur vairāk nekā 10 dienas pirms uzturēšanās. Tapešu rotāšanai uz pulētās sienas jums jāpielieto tikai lakas vai tapetes pamatplēves slānis (bez smakas, drošības un vides aizsardzības). Mājokļu komplektu 100 kvadrātmetru platībā izliks profesionāli tapešu celtniecības darbinieki. Trīs cilvēki to var izdarīt vienā dienā, neietekmējot parasto dzīvi.

Sestā. Viegli tīrāms un kopjams

Tapetes ir ar labu nodilumizturību un izturību pret traipiem, tāpēc arī to kopšana ir ļoti vienkārša. Kad tapetes ir nosmērējušās, notīriet traipu tikai ar sūkli, ūdeni vai mazgāšanas līdzekli; to var arī noslaucīt ar mitru drānu, pēc tam nosusināt ar sausu drānu. Gumijas pārklājumu tapešu noturīgās un pret berzi izturīgās īpašības ir visizcilākās, nodrošinot, ka pat tad, ja atkārtoti noslaucīsit testu, tas neietekmēs ģimenes sienas skaistumu.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas moderno tropisko augu ziedu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, nopērkam lētas un importējam mūsdienu tropisko augu ziedu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana